2733
2734
عنوان

بارداری

371 بازدید | 27 پست

سلام بچه ها،من تقریبا ۳۰ روز پیش یه سقط خود به خودی توی هفته پنجم داشتم،۱۴ اسفند۹۸

دیروز که میشد ۱۴ فروردین ۹۹ پریود نشدم هنوز،اقدام به بارداری هم داشتم،الان کمرم بشدت درد میکنه طوری که نمیتونم حتی ظرف هم بشورم،علائمم هم همین کمر درد و ترشحات گاهی چسبنده گاهی ابکی،بنظرتون باردار هستم؟ دوستانی که این شرایط داشتن لطفا راهنمایی کنن ممنون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

علت سقط مشخص نشد؟ چقدر زود اقدام کردی ولی بعید میدونم باردار باشی

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!
2728

خیلی زود اقدام کردی،منم 26مرداد تو شش هفته خود ب خود افتادم رو خونریزیو سقط شد تا 60روز پریود نمیشدم ولی سر موعدش دل درد و کمردرد میگرفتم،دکتر از ابان ماه بهم اجازه داد،الان باردارم 

2738

عزیزم خیلی زوده برای بارداری خداقل ۳ ماه بعد سقط باید اقدام کرد تا رحم استراخت خودشو کرده باشه و اماده گی بارداری و داشته باشه فک نکنم بارداری این کمردرد اینا هم از عوارض سقط هست حتما اگه تونستی یع دکتری جایی برو 

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰
باشه ممنون گلم

انشالله که من اشتباه گفته باشم تا خدا نخاد یه برگی رو زمین نمیافته از کجا معلوم شاید برای تو معجزه بشه گلم مامانی باشی 😍😍😍

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰
حالا اگه باردار بودم  میام اینجا خبرشو میدم

انشالله با خبر خوش بیایی خواهر گلم 😍

2706