2737
2734

سلام دخترم شیش ماه ویه هفته شه ولی از پنج ماهگی کمکی شروع کردم.فرنی و سوپ و سرلاک وحریره میخورد ولی الان یه هفته س فقط سوپ میخوره برای فرنی و سرلاک وشیر برنج بشدت دهنشومیبنده منم نمیخوام به زور بدم.راهنمایی میکنید برای اول صبح که بیدارمیشه چی میتونم بهش بدم؟؟؟پنیر و نون و نمیشه داد؟؟پشت کارت واکسن نون و زده نه ماهگی.من چی بدم اول صبح بخوره که ظهرسوپ بدم

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
دختر من ۱۰ ماهشه صبحانه فرنی و حریره میدادم الانم همونا چون تخم مرغ نمیخوره نون و پنیر زوده هنوز ش ...

اینم یادم رفت بگم که اینم نخورد عوق میزنه هم باشیرامتحان کردم هم ابجوش بیفایده بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نون سنگک تو چای شیرین خیلیییی کمرنگ له له کن بهش بده. تپل هم میشه با این

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2731

من دخترم هشت ماه تمامه الان نزدیک بیست روزه صبحا لقمه کوچولو میکنم لاش یا کره می ذارم یا یکم شیره میدم میخوره دندونم درآورده راحت میخوره بعضی وقتام سیب زمینی 😁😁😁😁😁 

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
پوره سیب زمینی  پوره هویج ابمیوه یه مقدار زود کمکی و شروع کردی زیر نظر دکتر دادی؟

نه مرکز بهداشت واسه قد ووزن بردمش گفت مشکلی نداره کم کم شروع کن منم دادم عالی پیش رفت یه دفعه مزه هارو تشخیص داد فهمید سوپ خوشمزه ترازایناس

2738
نون سنگک تو چای شیرین خیلیییی کمرنگ له له کن بهش بده. تپل هم میشه با این

چای شیرین خوب نیس آخه من به دخترم یذره چای هم میدم تلخ میدم از الان عادت کنه دیگه نمیشه ترکش داد

منم  بچه م هفت ماه رو تموم کرده.غذا نمیخوره اصلا اینگار بلدنیس. میخوام آب بدم زبونش میاره بیرو ...

اره بلد نیستن دخترمنم اول زبونشومیاره بیرون بلد نیس ولی نشسته سوپ میدم که یاد بگیره ازدهنش نریزه بیرون اولاشه دیگه

چای شیرین خوب نیس آخه من به دخترم یذره چای هم میدم تلخ میدم از الان عادت کنه دیگه نمیشه ترکش داد

عزیزم نگفتم چایی. چایی خیلیییی کمرنگ. فقط قدی که نون خیس بشه شبیه تیلیت. دختر من ۱۸ ماهش تاحالا خود چایی نخورده . قصدم ندارم تا ۲ سالگی بدم. ولی ۶ تا ۸ ماهگی صبحونه این بهش میدادم. توش سویق و آسیاب اجیل هم میریختم‌. ماشاالله رسدش عالییی شد.  

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
 من دخترم هشت ماه تمامه الان نزدیک بیست روزه صبحا لقمه کوچولو میکنم لاش یا کره می ذارم یا یکم ش ...

اخه برادخترمن زوده وگرنه دوس دارم نون بدم نمیدونم چی بدم بهش

اخه برادخترمن زوده وگرنه دوس دارم نون بدم نمیدونم چی بدم بهش

والا من به دخترم صبحونه نمیدادم تو ۶ماهگی یوعده باید بدی نه دوسه وعده من الان که دخترم نزدیکه نه ماهش تموم شه همچین میدم بهش چون ازاول به غذای ما عادت کرده و سوپ بیمزه نمیخوره من غذای آبکی بذارم بهش میدم اما اگه غذا مثل ماکارونی باشه سیب زمینی له میکنم میدم با شامم فرنی یا شیر برنج

2706