2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من اول پیازداغ میکنم بعد بادمجونارو که قبلاً سرخ شدن با چنگال له میکنم و ریش ریش

یکی دو حبه سیر نگینی میکنم

یکم آب می‌ریزم نصف استکان

با شعله کم میارم بپزه 

بعد له تر میکنم بادمجونارو

بعد کشک میزنم یکم دیگه می‌زارم رو حرارت

کاش داروهای آدم بموقع خودشون تو بدن ترشح میشدن من تنبل تر ازین حرفام که بخوام سر وقت داروهامو بخورم🤪

بادمجان رو پوست کن بعد نمک بپاش بزار صافی سرخش کن بزار بپزه بعد بکوب کشک بریز بعد گوشت چرخ کرده گردو پیاز داغ سیر داغ نعناع داغ بریز روش 

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
2738

بادمجونوسرخ کن بعدلهش کن البته این سلیقه ایه 

پیازرنده یاخوردشده روتفت بده باروغن حیوانی خوشمزه ترمیشه بعدبه پیازت زردچوبه نعنا ومغزیجات مخصوصا گردواضافه کن 

وقتی قشنگ تقت دادی کشک آماده یاساییده رواضافه کن بادمجون هم اضافه کن وبزاریه خورده قل بزنه تاجابیفته

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

من بادمجونارو که سرخ کردم با گوشت کوب له میکنم.

بادمجونا لایه هاشو متوسط نازک قاچ میکنم.

پیاز داغ پیکنم گردو ریز شده رو با میاز تف میدم.

نعنا ریز شده رو میریزم رو گردو.

بادمجونارو هم میزارم با گردو یه ۵ دقیقه تف میدم.

بعد کشک زیاد میریزم اب رو کم وقتی اب و کشک مخلوط شدن میریزمشون رو بادمجونا یه کمی فلفل و زردچوبه میریزم سرشو میزاریم زیرشم کم میکنم تا ربع ساعت بعد ۵ دقیقه ایی یه بار هم میزنم.عالی میشه😍

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍
تقریبا حلیم بادمجونه...کشک بادمجون گوشت نداره

عزیزم گوشت چرخ کرده برای تز ئین شما نمیریزی؟🤔

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 

من بادمجون رو سرخ میکنم بعدم له میکنم ،روغن اضافیشم میگیرم، میذارم کنار

بعد پیاز خلالی سرخ میکنم و بهش یکم چرخکرده گوشت میرنم با نمک و ادویه،خوب که سرخ شد با بادمجون قاطی میکنم،بعد بهش گردو خرد شده و کشک میزنم با یکم نعنا داغ،یه پنج شیش دفیقه باز میذارم روی حرارت

بعدم میخورم

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   

من  بخاطر کمچرب شدنش بادمجونا رو با پوست کبابی میکنم بعد پوستشو میگیرم و با دوحبه سیر رنده شده با گوش کوب کاملااااااا له میکنم بعد ته استکان آب اصافه میکنم تا پخته بشه سپس دو قاشق پر کشک اصافه میکنم و مخدوط کرده واگه دوست داشتی پیاز داغ با زردچوبه اضافه کن و روشو با نعناع داغ و کشک و گردو تزیین کن عالیه و کم چرب

2706