2726
عنوان

كسايي هستند ك به ورزش آشنا باشن؟؟

75 بازدید | 10 پست

بچه ها من بخام وزنم ثابت باشه و حفظ بشه

چ مدل ورزشي كنم خوبه؟

چقد؟

معلم ابتدایی. و  مدرس زبان هستم...سوالی داشتید خوشحال میشم کمک کنم😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فیتنس و بدنسازی عالیه،من۳بار در هفته میرم،منتظرم کرونا بره دوباره برم

نه تو خونه چ ورزشايي

از باشگاه بدم مياد

2728

فقط طناب بزن هر چقدر که دلت میخواهد من دوسال پیش تفریحم فقط طناب زدن شده بود تو ۶۰ثانیه ۱۰۰تا طناب میزدم از اون موقع طناب نمیزنم وزنم بالا رفته 

خودمم شروع کردم به طناب زدن

سلام من ۱۰ساله ورزش میکنم اگه هیکلت خوبه وهمه جا متناسب هست به نظرم trx خوبه

تي ار ايكس مثل بدنسازي نيس ك بدن عادت كنه ول كنه برگرده وزن و هيكل بهم بهوره؟؟

تي ار ايكس مثل بدنسازي نيس ك بدن عادت كنه ول كنه برگرده وزن و هيكل بهم بهوره؟؟

پیلاتس عالیه ،عضلاتو قوی میکنه حرکاتش به راحتی میشه تو خونه انجام داد،خودم یه دوره رفتم بقیش تو خونه انجام دادم ببین توپ داره ،کش داره با اینا کلی حرکات میشه انجام داد ،تی آر ایکس حتما باید کلاس رفت خیلی تخصصیه اینم دو دوره رفتم انشالله بعد این اوضاع دوباره میرم این دو ورزش اصلا لاغر نمیکنی بیشتر واسه تقویت و ضعف عضلانی است

من همه ورزشاروامتحان کردم پیلاتس-بادستگاه-بادی پمپ-هرچی بگی تقریبا ۱۲ کیلو هم بمرورکم کردم میخواستم توهمین سایزبمونم بنظرم فقطtrxجواب دادالان سایزم۳۸ واقعا راضیم تقریبادوسالی هست کارمیکنم وجواب گرفتم

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤
فقط طناب بزن هر چقدر که دلت میخواهد من دوسال پیش تفریحم فقط طناب زدن شده بود تو ۶۰ثانیه ۱۰۰تا طناب م ...

طناب زدن حکم ورزش هوازیوداره حتما باید با دستگاه یاورزشایدیگه همراه باشه وگرنه بدنت شل میشه

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤