2733
2739
عنوان

غربالگری اول

86 بازدید | 12 پست

سلام دوستان نی نی سایتی ، الان هفته هشتم بارداری رو سپری میکنم ولی به دلیل شرایط کنونی و کرونا هنوز آزمایش و سنو نرفتم جرات دکتر رفتن و... نکردم،سنو nt که گفته بین هفته ۱۱ تا ۱۳ باید انجام بشه حالا به نظر شما دیره که همون‌موقع برم دکتر واسه آزمایش و سونو؟؟؟؟ میشه ۹ اردیبهشت پایان هفته ۱۲...میگم اونموقع شرایط مساعد میشه انشاءا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همون موقع که دکترت نوشته باید بری چون یه چیزی میدونه که نوشته من یک روز دیر رفتم کلی دکترم و اونی که ...

من اصلا دکتر نرفتم با بی بی چک آزمایش اولیه هم‌نرفتم هنوز

2731

منم هشت هفتمه عزیزم ولی ی هفته پیش رفتم آزمایش خون دادم دوست عزیز اسید فولیک 1یادت نره که بخوری

🧡 من از اعضای بامداد خمارم😍قد ۱۷۴ وزن اولیه ۸۲ وزن هدف تا عید انشالله 💃💣💣💣💣 ۷۰💣💣💣💣🧡

عزیزم باید بری دکتر برات چکاب بنویسه آزمایش بدی شاید بدنت چیزی کم داشته باشه یا مثل من تیروئید بارداری گرفته باشی خدایی نکرده که باید دارو بخوری وگرنه عوارض بدی داره چرا انقد بیخیالی آخه تا سونو اولیه ام نری از رو پری نمیشه تشخیص داد دقیق چند هفته ای که بری nt

2738

[QUOTE=131008395]منم هشت هفتمه عزیزم ولی ی هفته پیش رفتم آزمایش خون دادم دوست عزیز اسید فولیک 1یادت نره که بخوری[/QUOTE

فولیک‌میخورم حالا فردا نوبت دارم پس آزمایش میرم.

[QUOTE=131008395]منم هشت هفتمه عزیزم ولی ی هفته پیش رفتم آزمایش خون دادم دوست عزیز اسید فولیک 1یادت ...

آره عزیزم برو

🧡 من از اعضای بامداد خمارم😍قد ۱۷۴ وزن اولیه ۸۲ وزن هدف تا عید انشالله 💃💣💣💣💣 ۷۰💣💣💣💣🧡
ممنون عزیزم.

ماسک و دست کش بپوش وسیله اضافه با خودت نبر برگشتی لباساتو بریز داخل لباسشویی برو دوش بگیر بیا لوازمی که بردی ضد عفونی کن سعی کن همه کاراتو یه روز انجام بدی که نخواد دوباره بری بیرون