2726
عنوان

بازی های تخیلی پسرم

456 بازدید | 20 پست

بیچاره تو قرنطینه خودش خودشو سرگرم.میکنه با بالش ها خونه میسازه میره توش اینقدر غرق تخیل میشه مثلا من یه چی بگم یا برم سمتش میگه نیا...چرا اینو.گفتی بچه ها شنیدن.....منم کوچیک بودم زیاد اینجوری بازی میکردم..ولی پسرم خیلی جدی میره تو نقشش .این نشانه ی هوش هست یا خدا نکرده مشکلیه برا پسرم...پسرم.نه سالشه بزرگ نیست واسه اینجوربازی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه اشکال نداره

ریاضیش باید خوب باشه. خوبه؟؟

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖
منم تو همین سنا بودم خونه مادربزرگم یه حوض بزرگ داشت ک آب نداشت اونجا خونه من بود چه تخیلاتی ک نداشت ...

خودمم همین بودم خونه میساختم یا واقعا حس میکردم تو کشتی هستم ملوان بازی میکردم...ولی پسرم خیلی فرو.میره تو نقشش...جدی به من میگه مثلا مامان چرا اینجارو.خراب کردی خونه.مو....مهمونا چی بگن....کاملا جدی میگه

پسر من دوازده سالشه از پنج سالگی یه دونه چوب غذا خوری چینی دستش میگرفت تکونش میداد از این ور اتاق به اونور اتاق اونم اجازه نمی‌داد من وارد بشم معمولا اینکار رو بعد از دیدن یه فیلم هیجانی یا بازی فوتبال ویا بازی کامپیوتری انجام میداد بهش میگم چیکار می‌کنی دقیقا میگه همون فیلما رو از اول تا آخر توی ذهنم تجسم میکنم وتا تموم نشه از اتاق بیرون نمیاد هنوزم با این سنش اینکار رو می‌کنه خیلی بهش میگم مامان دیگه ترک کن اینکارتو میگه خیلی از دوستام این تصویر ذهنی رو دارند واین بازی رو انجام میدن البته هر کدوم به سبک خودشون

نه اشکال نداره ریاضیش باید خوب باشه. خوبه؟؟

خیلی هم.که خوب نیست شایدمباشه.من کشف نکردم....ولی املا و فارسیش عالیه...یدونه غلطم نداره...متنای کتاب  بزرگارو هم بی اشکال میخونه....قشنگ با لحن مناسب...

پسر من دوازده سالشه از پنج سالگی یه دونه چوب غذا خوری چینی دستش میگرفت تکونش میداد از این ور اتاق به ...

اره منم.میگم دیگه داره بزرگ میشه...بیاد بیرون از تخیلات...چمیدونم...بیاد تو.واقعیت...اره پسر منم تحت تاثیر فیلماست بیشتر..ساعتها مجری بازی میکنه میره جلو اینه گوینده ی اخبار میشه

2706