2737
2734

از اون قدیما پدرشوهرم خیلی کتک و اذیتش کرده حالا هی یادش میفته و زجر میکشه و افسردگی گرفته چکاااار کنم بخدا شوهرم دیگه داره دیوانه میشه از بس غصه خورده بنظرتون چکار کنیم ک اروم تر بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باید بره مشاوره

واینکه بنظرم واسش دکوراسیون خونش رو عوض کنین رنگ موهاش رو تغییر بدین طرز پوشش رو اینا تاثیر داره.

کمکش کن باهاش شیرینی بپز غذا درست کن واسه تولدش جشن بگیر

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

از بیکاریه که فکرش به گذشته میره

براش سرگرمی ایجاد کنید

باید چندین جلسه پیش تراپیست بره

و شما هم فکرشو مشغول کنید

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
2738

حتما دیده پسراش چ به عروساش میرسن احترام دارن افسرده شده

برادرشوهرم نامزدشوبرد خرید ازاونور شام داده بود بهش

این هی میگفت شوهرم منو برده بیرون خرید دکتر تاحالا نگفته گشنته بیا بریم شام تو جوونیامون 

خدایا شکرت 🙃
دکتر روانپزشک  یکی دو جلسه

یکی دو جلسه؟😐

طرف بیست سی ساله نتونسته فراموش کنه با یه جلسه؟؟

دست کم شش ماه سه روز در هفته نیازه پیش تراپیست بره و ممک دارو درمانی نیاز داشته باشه

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
2706