2703
2553

سلام دوستان من  دومین ماهه ک دارم از ۳ تا ۷ شبی ۲ کلومیفن میخورم و روز ۱۴ یک دونهhcg ۵۰۰۰زدم..امروز روز ۱۲ تزریقhcg هست و یک هفتست که دل درد و تخمدان درد دارم..امروز حالم خوب نیست مدام ضعف دارم و سردردم .نمیدونم از امپوله یا دل خوش کنم به بارداری...شما چه علائمی داشتین قبل از اینکه متوجه بارداری شدین؟  ۳ سال منتظرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منpco بودم دوسال بارداریم طول کشید کلوموفین ومتفورمین میخوردم وامپولhcg هم طدم ولی بعد یکسال ونیم درمان نا امید شدم وهمه داروهامو ریختم دور وبعد ۶ ماه بدون دارو باردار شدم فقط اینکه ورزش رفتم تو اون ۶ ماه

2456
منpco بودم دوسال بارداریم طول کشید کلوموفین ومتفورمین میخوردم وامپولhcg هم طدم ولی بعد یکسال ونیم در ...

شما چه ورزشی رفتین و چجوری فهمیدین pcoهستین؟پریودتون چ جوری بود؟

2714
علائم بارداری و عوارضhcgشبیه به هم هستن تشخیصشون سخته مگر اینکه چند نفر بیان بگن اره ما هم داشتیم و ...

تکرر ادرار من داشتم و سینه و دل درد

دو روژ دیگه بی بی بزنی مشخص میشه

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔
پس چاره ای جزصبر نداری

اره عزیزم...چون حالم خوبی نیست بلاتکلیفم نمیدونم مراعات کنم یا از عوارض امپوله...در کلhcg ک بزنی ممگنهذفبل پری هم تست ج بده یا روز موعد...حالم زیاد خوب نیست 

2706