2737
2734
نترس خواهر من. ببین من خودم سرکار میبینم هر کی مظلومتره بیشتر به کارش گیر میدم چرا چون مظلومه بقران ...

اره قبول دارم این حرفو که تا مظلوم نباشه ظالمی نیست اصن میگن کسی که ظلم شه بهش دهن وا نکنه از خودش دفاع کنه خودش گناهکاره فک کنم خونرو شرو کردم یکی دوماهیه😂😂یکم تو دانشگاه سخته اونم باید یه راهی پیدا کنم

به رعایت بهداشت تتون حسادت کنیم یا قیافتون واقعا خیلی پررویین

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیتونم بگم  غلط میگی فقط دوتا دیدگاهیم که من فک میکنم زندگی کردن با دیدگاه شما که امیدوا ...

ببین باید عوض بشی و همش دنبال ترحم دلسوزی و دادن حقت نباشی . خانم باید حقتو بگیری حتی شده از پدرت منم یه زمانی جوری بودم طرف مقابل دلش بحالم بسوز و کاری بکارم نداشته باشه حقمو نخوره واقعا زجر میکشیدم کاری نمیتونسم بکنم چرا چون ترس داشتم ولی خواستم عوض بشم مطالعه کردم صحبت کردم شخصیتارو زیر نظر میگرفتم خدارو شکر خیلی عوض شدم و همش در حال مبارزه کردنم  و این دختر پسر نداره ادم باید اینجوری باشه

2738

خیلی جلو خودمو گرفتم که خفت نکنم 

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
2706