2726

هم خودم هم همسرم از اينكه بچه گوشواره بندازه بدمون مياد چون امكان عفونت هم هست هنوز سوراخ نكردم ولي يه عده فوضول همش ميگن چرا گوشش سوراخ نيست شبيه پسراس حالا دخترم موهاش مشكي و پر و خيلي هم تپله ولي اين دخالتا تا كي ميخواد ادامه داشته باشه نميدونم

يك تو مرا رنجاندي يك جهان شادم نكرد…

وقتی سوراخ کردی به یه چیز دیگه گیر میدن😀

حالا خداروشکر بخاطر کرونا هیچکس کسی رو نمیبینه ک گیر بده

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولشون کن دختر منم ۵ سالشه ولی هنوز سوراخ نکردم هرکی ام میپرسه میگم جز حقوق فرزنده که خودش انتخاب کنه کی سوراخ بشه گوشش

تا کی میخواییم باعث مرگ هموطنامون بشیم با بیرون رفتنای غیر ضروریمون 😭 حق الناس به گردنمونه اگه تو این شرایط رعایت بهداشتو نکنیم
2728

از نظر من اصلا این کار درست نیست من خودم از اینکه وقتی بچه بودم مامانم گوشم و سوارخ کرده ناراحت نیستم و الان دو تا سوراخ گوش دارم ولی بدن خودشه و باید اگر میخواد تغییری در بدنش ایجاد کنه با میل خودش این کار و انجام بده به قول شما شاید اصلا گوشش عفونت کرد 

این جوری احترام به بدن رو یاد بچه هامون میدیم و یادشون میدیم که فقط خودشون حق دارن برای بدنشون تصمیم بگیرن 

وااااا گوش بچه رو كه الان سوراخ نميكنن خيلي زوده بزن تو دهنشون

من رفتم از دكتر پرسيدم گفت بايد بزرگ بشه و بفهمه كه چي ميخواد بشه ميگفت اصلا بايد ازش اجازه بگيري و بهش بگين دوست داري يه گوشواره خوشكل بندازي گوشت اگه گفت آره بگين اول بايد اينكارو كني يعني بهش آمادگي بدين و انقدري سنش باشه كه درك كنه موضوع رو

والا من ۱۸ سالم بود گوشمو سوراخ کردم 

دختر خالمم  روز عقدش گوشش سوراخ نبود  نامزدش میخواست گوشواره بکنه تو گوش دخترخاله م  دیدگوشش سوراخ نیست    یادش بخیر خیلی خندیدیم 😂