2733
2734
عنوان

رفتارهایی که یک خانوم باید در قبال خانواده ی همسر داشته باشد ❤

| مشاهده متن کامل بحث + 3389 بازدید | 185 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیگیرم تاچند روز شرایطشو ندارم

سلام عزیزم تاپیک استخارتون قفله میخواستم ببینم چه ساعتهایی تاپیک را باز میکنید که درخواست استخاره بدم؟ و اینکه میتونم چند بار بخوام برای اشخاص مختلف برام استخاره بگیرید؟

2731
 شماخانومیتو حفظ کن .میرسه روزی ک ازش ضربه ی بدی میخورن. اون روزه که شما پررنگتر دیده میشید

من اين و به چششششم ديدم واقعا همينطور شد 👏👏

✨❤️🌟و خدايي كه به شدت كافيست✨❤️🌟
کاش رفتارای خانواده شوهر قبال عروسشون هم مینوشتی که توقعات بیجا نداشته باشن از عروس و پسرشون

دقت کنید ،شما این رعایت ها رو برای خوشایند اونا نمیکنید ،برای حفظ شأن و احترام خودتون هست که این کارو میکنید

........دین من انسانیت است.........
2738
مطالب خیلی خوبی بود اما من همه اینارو خیلی رعایت کردم مو به مو رفتارای من همینه... اما جاریم خیلی ف ...

اونا هر کی رو میخوان بالا ببرن یا نبرن ،چرا باید برای شما مهم باشه ،(به قول معروف دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید )

شما برای حفظ  کلاس و شخصیت خودتت این طوری رفتار میکنی نه خوشایند بقیه!!"!

دقت کنید ،شما این رعایت ها رو برای خوشایند اونا نمیکنید ،برای حفظ شأن و احترام خودتون هست که این کار ...

وقتی زیادی محبت کنی بعضیا سواستفاده میکنن متوجه نمیشن شخصیتت محبت کردنه

من که کلا با اینجور ادمای نادان قطع رابطه میکنم و خانواده شوهرمم سالهاست ندیدم

سرنوشت بد نوشت ...
وقتی زیادی محبت کنی بعضیا سواستفاده میکنن متوجه نمیشن شخصیتت محبت کردنه من که کلا با اینجور ادمای ن ...

نیازی نیست زیاد محبت کنید ،اصلا هدف محبت کردن به اونا نیست 

،من خودم بیشتر از ۲۰ ساله که ازدواج کردم ،تا به حال هم نشده خونه خانواده شوهرم کار کنم یا اونا از من توقعی داشته باشن در صورتیکه از بقیه جاری هام توقع کار کردن دارن ،چرا ؟چون من از اول خودمو اونطوری معرفی نکردم 

هیچوقت جلوشون با لباس غیر رسمی و نامرتب ظاهر نشدم ،هبچوقت منو تو اتاقشون یا خونه ی خودم بدون کفش پاشنه دار ندیدن ،همیشه با لبخند و خوشرو بودم ،ولی به هیچوجه صمیمی نمیشدم یا اونجور کار نمیکردم ،و هرگز هم دعوا و بی احترامی نکردم 

در حدی که همراهی باشه و بی ادبی نشه کمک دادم بهشون مثلا جمع کردن لیوان یا بشقاب  از رو میز  و گذاشتنوشون روی سینک،اوایل ازدواج  هم مادر شوهرم از من توقع کار داشت ولی وقتی دید خودم کارگر دارم و تو خونه کار نمیکنم (البته من کارگر هفتگی داشتم ولی طوری وانمود میکردم که انگار کارگر روزانه دارم ،)یه بار هم که همون اوایل مادرشوهرم زیاد ناله و غر میزد که دست تنهام و پام درد میکنه کمرم درد میکنه ،بهش گفتم میخوای کازگرمو بفرستم یه روز کمکتون کنه ؟؟؟خیلی جاخورد و گفت باشه یه روز کارگرم رفت  وقتی دید هزینه شو خودش باید بده ،دیگه الکی  گفت نه خودم کارگر پیدا کردم میگم بیاد 😄

یا وقتی میان خونه مون کارگرم ،پذیرایی میکنه ازشون ،خوب دیگه طبیعتا حساب کار دستشون اومده و از من توقعی ندارن

در صورتی که جاری بزرگتر و کوچکترم عیدها میرن و خونشونو گرد گیری میکنن😳😳😳یعنی ازشون متوقع هستن که باید برن!!!!البته ظاهرا جلو من خیییییلی از اون جاری هام تعریف میکنه ،ولی من کاملا حس میکنم و میبینم که منو بیشتر قبول دارن حتی اگه به روی خودشون نیارن!!!چون مرتب دارن از من تو همه کارها تقلید میکنن و با اینکه تو مسایلشون دخالت نمیکنم و نظر نمیدم  خیلی نظرات من براشون مهمه و غیر مستقیم از شوهرم نظرات منو جویا میشن

منظور من از این مثالی که زدم این بود که اگر بزرگواری میکنیم و حرف های بدشون یا رفتار بدشون رو ندیده میگیریم ،منظور محبت کردن به اونا نیست ،بلکه نشون دادن کلاس اجتماعی ،اصالت ،وقار و شخصیت خودمونه 

👈قطع رابطه با خانواده همسر رو به هیییچ وجه توصیه نمیکنم ،چون در دراز مدت شوهرت نسبت به شما خشم پیدا میکنه ،حتی اگر خانواده ی خودش مقصر باشن ،به مرور دلش براشون تنگ میشه و تو ذهنش ازدواج کردن رو باعث این دوری میدونه ،و بعد چند سال با شدددت بیشتری به سمتشون برمیگرده ،پس بهتره اعتدال رو رعایت کنید

نیازی نیست زیاد محبت کنید ،اصلا هدف محبت کردن به اونا نیست  ،من خودم بیشتر از ۲۰ ساله که از ...

من منظورم از محبت کار کردن تو خونشون نبودمنم از اول کاری تو خونشون نکردم منظورم سلام علیک گرم و مامان صدا کردنش و احترام گذاشتن بهشون هست اما اونا اصلا به این احترام گذاشتنا اهمیت نمیدادن و خیلی کاراو حرفای زشتی درحقم کردن دیگه واقعا نمیدونستم چجوری باهاشون رفتار کنم الان سه ساله حتی یکبار هم نرفتم خونشون کلا باهمچین ادمایی باید قطع رابطه کرد وقتی قدرنمیدونن

سرنوشت بد نوشت ...
👈قطع رابطه با خانواده همسر رو به هیییچ وجه توصیه نمیکنم ،چون در دراز مدت شوهرت نسبت به شما خشم پیدا ...

خب تو قطع رابطه همسرمن که خودش میره به خانوادش سر میزنه من باهاش نمیرم 

سرنوشت بد نوشت ...
نیازی نیست زیاد محبت کنید ،اصلا هدف محبت کردن به اونا نیست  ،من خودم بیشتر از ۲۰ ساله که از ...

درسته . هرجور ک همون اول تاکنی همونجور باهات برخورد میکنن.

اماخب مثال کارگرتون برا همه  صدق نمیکنه🌹

.
2706