2410
2553

اگر یاد بگیریم که چطور با خانواده همسر رفتار کنیم و مهارت کافی رو کسب کنیم ،تاهمیشه احتراممون حفظ میشه و تلخی دل و احساس بد بین دوطرف پیش نمیاد. اینجا مهارت هایی رو بهتون میگم که در بهبود شخصیت و رابطه ی شما و خانواده ی همسر کمک میکنه .به مراتب هر مطلبی که یادم‌ بیاد به این تاپیک اضافه میکنم🌹

.

قبل از هرچیز باید بگم که یادبگیرید که فقط از همسرتون توقع داشته باشید،نه خانواده اش؛اینطوری ارامشتونم بیشتره.

همینکه همسرتون هواتونو داشته باشه کافیه.

.

هرگز با خانواده ی همسر صمیمی نشید که کم کم نسبت بهشون متوقع شید .

.

احترام خودتونو نگه دارید . در حد سلام علیک و حال احوال کافیه.

تو چیزی دخالت نکنید،ب فرض چیدمان وسایل،

اینکه غذا چی بپزن،شاید  شما یه چیزی گفتید که نداشتن اونوقت شرمنده میشن.

چی بپوشن یا چی نپوشن. اگه نظرتونو پرسیدن، بگید، اونم کاملا محترمانه. درغیر این صورت چیزی نگید.

.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر رفتاریشون شما رو اذیت میکنه خودتونو باچیزی سرگرم کنید یا به بهانه ی استراحت برید تو اتاق .

گوشیتونم همیشه شارژ  داشته باشه ی موقع حوصله  اتون سررفت سرگرمی ای داشته باشید. یا یه کتاب باخودتون ببرید بخونید.

.
2456

خانواده شوهره من شهر دیگه ان اگ سال ی بار دوبار اونم درحد چندساعت ببنمشون 

ولی کلا باید فاصله رو حفظ کرد تا بی احترامی پیش نیاد

رفت وامد بیش از حد باعث از بین رفتن حرمتا میشه

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

سعی کنید بدون دعوت و بدون هماهنگی خونشون نرید . زود نرید کارا بیوفته گردنتون. دیر هم نرید که بگن ادب نداره. هروقتم رفتید دست خالی نرید. شده یه جعبه شکلات کوچیک ببرید،ببرید ولی دست خالی نرید.

.

کارای خونه رو به عهده نگیرید که بگن عروسمون زرنگه،نه زرنگ تلقی نمیشید.بعدا عادت میکنن  دیگه دست ب سیاهو سفید نمیزنن تا شما بیای.در حد یه سفره جمع کردن گوشه ی کارو بگیرید.

.
2714

خونشون که میرید هیچ وقت ب شوهرتون نچسبید، که این حس رو بهشون بدید که پسرشما دیگه برای شمانیست . که این رفتار بسیار ناشایست هست. همینکه احترامشو داشته باشید و گهگاه یه لبخند بهش بزنید و شیطنت موقع تعارف کردن چایی یا غذا مثل چشمک  یا بوسه های کوچولو داشته باشید کافیه .اینجوری عشقتونم ابراز میشه.

.

.
قبل از هرچیز باید بگم که یادبگیرید که فقط از همسرتون توقع داشته باشید،نه خانواده اش؛اینطوری ارامشتون ...

ببخشید یه چیزی میگم ولی اینواصلا قبول ندارم چون اصلا رفتارتک تک افرادیه خانواده باهم فرق میکنه وشوهر م ازهمون خونوادست به نظرم فقط باید طوری رفتارکرد نه احتام خودت ازبین بره ونه اونا دیگه کاربه توقع نداشته باشیم البته ازهمه مهم ترهم آرامش خودت وهمسرته

عزیزم برای سلامتی پدرم ،مرد مهربان زندگیم صلوات بفرست(اللهم صل علی محمد و آل محمدوعجل 

اگه شوخی ای باهم‌میکنن .دعوا میکنن و یا بحثی در مورد شوهر شما میکنن هرگز و هرگز دخالت نکنید و بگید که شما صاحب اختیارید بهرحال پسرتونه برادرتونه .من کاری ندارم. خودتونو خراب؟ نکنید.

.

.
2706