2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نداشتم

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2731

من خون لانه گزینی نداشتم....خیلیا هم ندارن....سه چهار روز قبل پری میاد که خیلیا باهاش اشتباه میگیرن

عشق مامان دوماه با من بودی و بهت عادت کرده بودم و چقدر ذوق اومدنتو داشتم ولی زود رفتی عشق مامان این دو ماه قد یه دنیا وابستت شدم و الان باید بدون تو نفس بکشم....یعنی میشه منم مادر بشم میشه برام دعا کنین😭😭😭😭😔😔😔😔

اگه خون لانه گزینی دلشته باشی باید یک یا دوروز قبل از موعدت یا همون روز باشه گلم دقیقا وقتی ک نطفه میاد از لوله فالوپ میرسه به جای اصلیش و خودشو فرو میکنه ک باعث خون ریزی میشه درحد دوسه تا لک صورتی روشن

دخمل مامان پسمل مامان عاشقتونم نفسای مامان  
2738

همه ک نباید خون لانه گزینی داشته باشندالبته من سر هردو حاملگیمم داشتم 

یکی وسطای سیکلم

یکم همین سری ک ی روز قبل موعدم خونریزیم  شروع شد تا سه روز بعد از موعد لکه بینی ادامه داشت

البته اولین نینیم سقط شد🙁

سلام مرجان خوبی تو چرا دیگر بارداریتو ور داشتی؟؟

سلام عزیزم فدات خوبم ب خوبیت....عشقم میخام جنسیتشو بفهمم بعد بذارم🥰

عشق مامان دوماه با من بودی و بهت عادت کرده بودم و چقدر ذوق اومدنتو داشتم ولی زود رفتی عشق مامان این دو ماه قد یه دنیا وابستت شدم و الان باید بدون تو نفس بکشم....یعنی میشه منم مادر بشم میشه برام دعا کنین😭😭😭😭😔😔😔😔
شمام لکه داشتی  چ روزی از موعدت و چند روز قبلش داشتی؟؟

من نداشتم عزیز دلم ولی ابجیم داشت دقیقا در روز مونده ب موعدش تا روز موعدش فک میکرد خون پری ولی رفت دکتر گفتن بارداره بعد ازمایش

سلام عزیزم فدات خوبم ب خوبیت....عشقم میخام جنسیتشو بفهمم بعد بذارم🥰

سلام گلم مبارک نی نی تو دلیت چند هفته ای؟اگه دوس داری علایمتو بگو بگم نی نیت چیه باور کن تا حالا برای هر کی گفتم درست در اومد مخصوصا بگو کجای اندامت تپل شد

بچه ها راسته که میگن تا یه سال رحم امادگی بارپاری داره بعد زایمان  ؟ چند ماهشو  شنیده بودم اما یه سالو نشنیده بودم

سلام  میشه برا مامان شدنم انشالله یه صلوات برام بفرستین 🙏🙏🌺
2706