2737
2734
اره واقعا بعد من خب الان صبروحوصله بیشتری دارم مادرمم الان حوصلش بیشتره کمکم کنه تا چندسال بعد وقتی ...

خیلی خوبه که مامانتون کمک حالتون هستن.مامان من حتی یه بارپوشک دخترم روعوض نکرد.اماحاضرم دوباره دست تنهایکی دیگه بیارم فقط به خاطردخترم.

خیلی خوبه که مامانتون کمک حالتون هستن.مامان من حتی یه بارپوشک دخترم روعوض نکرد.اماحاضرم دوباره دست ت ...

پس خداکنه زود تو دلت بیاد یه نی نی خوشگل و سالم.من پدرم فوت شده عملا مامانم کار دیگه ای نداره وتنهاست واسه همین همش میادخونه ما یا خونه خواهرم برای همون میگم وقت کافی داره

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت شم سعی کن به نی نی فکر نکنی همون موقع ک بیخیالی یهو میاد تو دلت باور کن

چشم عزیزم

ممنون از راهنماییت

فدای مهربونیت بشم منننننن 😙

« لا حَولَ وَ لا قُوَّةَ إلّا بِاللهِ العَلیِّ العَظیم »
پس خداکنه زود تو دلت بیاد یه نی نی خوشگل و سالم.من پدرم فوت شده عملا مامانم کار دیگه ای نداره وتنهاس ...

شرایط مامان منم مثل مامان شماست بااین تفاوت که جداشده.همیشه تنهاس وکارخاصی نداره اماکمک حالمم نمیتونه باشه.من که عادت کردم

2728
من دخترم دوسال و دوسه ماهشه الانم باردارم پنج ماهمه.... خیلی فکرم درگیره نمیدونم خوبه یا بد...خداخاس ...

خوبه که دوسال و دو سه ماه 

یکم براتون زود بود چون دخترتم کوچیکه ولی اشکال نداره بنظرم این خوبه

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستید؟🙏
خوبه که دوسال و دو سه ماه  یکم براتون زود بود چون دخترتم کوچیکه ولی اشکال نداره بنظرم این خوبه

خانم شما قبلا دنبال این ک چ چیزای بخوری نی نیت خوشگل میشه تحقیق کردی اگ خیلی چیز راجبش میدونی بهم بگو ممنون میشم و دعاگو😍حالا بجز سیب و به و خیار و گلابی

2738

سلام دوست عزیز.خوب هستید.امیدوارم خوب، سرحال و سلامت باشی. می خواستم نظرتو در مورد این استخرهای بادی بچه ها که یکی از دوستان گذاشته بدونم. اینم لینکشه.ممنون.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4424167/کدوم-قشنگه?postId=138334575

2706