2726
منم از همین میترسم چون خودم دخترم دیگه اخلاق هم جنسامو میدونم

الان موضوع اینه طرف شما خوب باشه یا بد، یه دخترم وقتی خوشگله هزار نفر حتی فک کنن متاهله بهش نخ میدن حالا اینکه پسرا نخ میدن جنسشونه، یا دخترا به استاد خب نیاز به جلب توجه،حالا اون دختره دیگه به خودش برمیگرده که بخاد خیانت کنه یا نه ، پسره ام همینطور، امیدوارم منظورمو رسونده باشم

مراقب باش سواستفاده نکنه.من خیلی چیزای بد دیدم.اونا زرنگترن

شاید باورش برام سخت باشه شاید با منم دنبال رابطه بوده من رو ندادم حریص شده افتاده دنبالم وگرنه علاقه ای در کار نیست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط الان به این فکر میکنم استاد تور کرده یعنی چی؟! این قدر شوهر کم شده که باید تور پهن کنی براشون؟

از حرفی ک زدی خوشم نیومد سعی کن ب پرسش بقیه احترام بزاری و یاد بگیری فقط ب جواب پروژه جواب بدی مسعله شوهر نیس مسعله راهنمایی هستش مسعله اینه تو مشکلات زنانه هم دیگرو کمک کنیم 

2728
از حرفی ک زدی خوشم نیومد سعی کن ب پرسش بقیه احترام بزاری و یاد بگیری فقط ب جواب پروژه جواب بدی مسعله ...

منم از حرف شما خوشم نیومد...یاد بگیر به خودت و جنس زن احترام بزاری..عنوان تاپیکت عین بی احترامی بود

کلا انرژی منفی میداد

منم از حرف شما خوشم نیومد...یاد بگیر به خودت و جنس زن احترام بزاری..عنوان تاپیکت عین بی احترامی بود ...

خوب اگه خوش نیومد نیا اصلا نظر نده شاید سن شما بیشتر از منه و طرز حرف زدنمون ب هم نمیخوره ما تو دانشگاه اینجوری صحبت مکنیم اگه خوشت نیومد میتونی کامنت نزاری ن این ک بیای راجب شوووهر بگی شما هم لابد فقط شوهر میخواستی اصلا ب مدلش فکر نکردی اگه از تاپیکی خوشت نیومد بازش نکن ن که بیای بحثی رو باز کنی ک من نمیخوام تو پیجم باشه من دوس داشتم این عنوانو بزارم قصد اجازه گرفتن از شمارم ندارم با کمال احترام عرض کردم چون شما بزرگترین 

منم از حرف شما خوشم نیومد...یاد بگیر به خودت و جنس زن احترام بزاری..عنوان تاپیکت عین بی احترامی بود ...

قصد بی احترامی نداشتم واقعا ولی خوب این تاپیک منه بخش نظر سنجی نیست

خوب اگه خوش نیومد نیا اصلا نظر نده شاید سن شما بیشتر از منه و طرز حرف زدنمون ب هم نمیخوره ما تو دانش ...

موفق باشی...آره من و شما تو یه لول نیستیم ...

ولی از من که سنم بیشتره یه نصیحت بشنو که همیشه حتی وقتی با خودت تنهایی به خودت احترام بزار...استاد دانشگاه هیچ آبشن خاصی نداره که شما بخوای تورش کنی اون باید از خداش باشه نظر شما رو جلب کنه

موفق باشی...آره من و شما تو یه لول نیستیم ... ولی از من که سنم بیشتره یه نصیحت بشنو که همیشه حتی وق ...

اره الان ک کامنتارو خوندم فهمیدم اشتباه کردم شاید از نظر شما همین تاپیک بدم باعث شد کلی تجربه بشنوم چون واقعا ازش خوشم میومد بعد همش حس میکردم ک اونم ب من حس داره الان ک میبینم خودمو دارم گول میزنم و گند میزنم ب ایندم من چ میدونم چجوریه و چیکار میکنه شاید دون ژوان و کارش اینه با همه این کارو بکنه واقعا از خودم بابت لحظه های ب هدر رفتم خجالت زدم منی ک سعی کردم تا الان تو نخ هیچ پسری نرم و درس بخونم یهو میبینم عاشق ی ادم جلب بی چشم و رو شدم ک چون دوسش دارم چشم بستم رو خراب بازیاش اتفاقا من حرف بد نمیزنم چون عادت کردیم ب این مدل حرف زدن واقعا از خودم معذرت میخوام ک وقتمو فکرمو و احساسات بکرمو حرومش کردم 

خب خیلی طولانیه  البته من شهرستان ماموریتی یه مدت تو شرکتی کار میکردم ایشون هم سرپرست بخش برق ...

دیکه بعدشم که اومدم شهر خودم تهران پیش خانوادم و ایشون دیگه تصمیم گرفت واسه زندگی با من بیاد تهران الانم که ۷ سال از زندگیمون میگذره 

خوب باشه آدم حسابی باشه عیبش چیه حتما خوب بوده دیگه

خیلیبی ادم حسابیه واقعا تموم خصوصیاتیو داره ک من میخوام اما مسعله اینه ک محکم هست جلو یکی خوشگلترش وا نده 

خیلیبی ادم حسابیه واقعا تموم خصوصیاتیو داره ک من میخوام اما مسعله اینه ک محکم هست جلو یکی خوشگلترش و ...

این خصوصیت یه آدم عاشق و مطمئنه یعنی بخ قول دکتر انوشه آنتنش جوریه که اگر تو نباشی آنتنش هیچکجا رو نمیگیره..فقط روبه تو خوب تصویر بده اینو سرچ کن صحبت دکتر انوشه درباره آنتن شخص عاشق.خیلی کم پیدا میشه البته این آدم ..معبار تو برای آدم حسابی بودن چیه ؟معیار من اینه:

جنتلمن بودن به ژست نیست
به رفتاریه که در عین مردونه بودن به یک زن ارزش والایی با رفتارت عطا کنی و فروتنی تو و وجدانت مثال زدنی باشه و وقتی اسمت بیاد لبخندی همراه با تحسین به لبها بنشونی...
هر وقت اونقدر مرد بودی که در عین همه ی این مثالها و نیازت تونستی ولی نخواستی از یک زن سو استفاده کنی و یک زن رو و احساسش رو بازی ندادی....بهت تبریک میگم تو یک جنتلمن و آدم حسابی هستی😊☺️☺️
همه جنتلمن های کانال...👈💚❤️💚

اینو دیشب پریشب گذاشته بودم تو کانالم

2706