2733
2734
عنوان

چرا بی بی چک میزنم فقط هاله کمرنگه؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2186 بازدید | 64 پست
این کجاش کمرنگه خدایی مثبته دیگ

نه اولش کمرنگ بود مث بی بی چک امروزم ولی بعد از ۵  یا ۶ ساعت پرنگ شد چرا همشون کمرنگن اخه انتظار داشتم امروز پرنگ بشه من که باورم نمیشه باردارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مبارکه گلم. مثبته.هالش که مشخصه‌ بی بی بتا زیر ۱۵ نشون نمیده

من دوماه پیش iui کردم ولی منفی شد ولی این ماه بدون هیچ دارویی باردار شدم خدایا شکرت😍 باورم نمیشه هنوز 

مبارکه مال منم همیشه حاله مینداخت

من خیلی سینه هام سنگین شده و نوکش حساس ک فقط میخام بمیرم.تهوعم دارم و با درد تو قسمت دلم.حالا نمیدونم ب بارداری ربط داره یانه.تاحالا اصلا س

ر سینم اینجوری نشده بود

2738
نه اولش کمرنگ بود مث بی بی چک امروزم ولی بعد از ۵  یا ۶ ساعت پرنگ شد چرا همشون کمرنگن اخه انتظا ...

مال منم اونجوری بود اولش خیلی کمرنگ بود ب زور میدیدم گذاشتم موند چند ساعت بعد دیدم کاملا پررنگ شده ولی مهم همون هاله اوله

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
من خیلی سینه هام سنگین شده و نوکش حساس ک فقط میخام بمیرم.تهوعم دارم و با درد تو قسمت دلم.حالا نمیدون ...

منم مث شمام همه علائمو دارم سینه درد کمردرد حالت تهوع و بی حالی و بی خوابی حتما بی بی چک بزن عزیزم

نه اولش کمرنگ بود مث بی بی چک امروزم ولی بعد از ۵  یا ۶ ساعت پرنگ شد چرا همشون کمرنگن اخه انتظا ...

منم مشکل شما رو داشتم. آزمایش دادم باردار بودم. مبارکه

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  
منم مث شمام همه علائمو دارم سینه درد کمردرد حالت تهوع و بی حالی و بی خوابی حتما بی بی چک بزن عزیزم

پس دیگ صد در صده. من فقط درد سینه و بیحالی داشتم و بی‌بی چکم هاله مینداخت. ب جمع مامانا خوش اومدی

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75

یادمه تو اینستا خوندم اونایی که حاله کمرنگ میوفته بعد از چندبار بیبی زدن بچشون پسره... مال من که همینجوری بود و بچمم پسره... 

مبارکه هرچی خیره انشاءالله

فقط 27 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر داشتن همسر و فرزندم گلم❤❤
2706