2733
2734

بدون دیلیت اکانت کردن...

هر که منظور خود از غیر خدا می طلبد ، چون گدایست که حاجت ز گدا می طلبد . با خدا باش ، پادشاهی کن ، بی خدا باش ، هر چه خواهی کن ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله میشه پنجاه تا هم میشه

12 بهمن ❤️اولین بی بی چک مثبت ❤️ ۱۰ اسفند ❤️شنیدن زیبا ترین صدای دنیا💞قلبش ❤️ ۹ فروردین ❤️اولین دیدار من و پسرم ❤️۹ اردیبهشت ❤️آنومالی و اینکه نی نی ام صحیح و سلامته❤️💞۲۸ اردیبهشت ❤️اولین تکون فندق مامان❤️💞اسمتم من و بابایی انتخاب کردیم بزاریم 🥰سامیار🥰فرشته کوچولوم
2731

برو تو تنظیمات اینستاگرام 

برو پایین ترین گزینه رو بزن هستش اضافه کردن اکانت بعد اضافه کن

12 بهمن ❤️اولین بی بی چک مثبت ❤️ ۱۰ اسفند ❤️شنیدن زیبا ترین صدای دنیا💞قلبش ❤️ ۹ فروردین ❤️اولین دیدار من و پسرم ❤️۹ اردیبهشت ❤️آنومالی و اینکه نی نی ام صحیح و سلامته❤️💞۲۸ اردیبهشت ❤️اولین تکون فندق مامان❤️💞اسمتم من و بابایی انتخاب کردیم بزاریم 🥰سامیار🥰فرشته کوچولوم
برو تو تنظیمات اینستاگرام  برو پایین ترین گزینه رو بزن هستش اضافه کردن اکانت بعد اضافه کن

اها دیدم مرسی

هر که منظور خود از غیر خدا می طلبد ، چون گدایست که حاجت ز گدا می طلبد . با خدا باش ، پادشاهی کن ، بی خدا باش ، هر چه خواهی کن ...
برو تو تنظیمات اینستاگرام  برو پایین ترین گزینه رو بزن هستش اضافه کردن اکانت بعد اضافه کن

عزیزم من با یه شماره سه تا پیج اینستا دارم دوتاشون فیکه حالا میخوام اون دو تا رو کلا حذف کنم نمیدونم چچجوری لطفا کمکم کن .

متشکرم

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم
2738
عزیزم من با یه شماره سه تا پیج اینستا دارم دوتاشون فیکه حالا میخوام اون دو تا رو کلا حذف کنم نمیدونم ...

اکانت های اینستاگرام و از داخل گوگل باید پاک کرد من همیشه همین کارو میکنم

بزن پاک کردن اکانت اینستاگرام سایتش میاد مث پاک کردن تلگرام هستش