2726
عنوان

رابطتتون با شوهرخواهرتون چجوریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 648 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بدم میاد از هردو شون 

یکی شون بشدت خاله زنکه...فکر کن میشه میگه دخترای فلانی زن فلانی ..تو مجلسا اینجور لباس میپوشن!!!!

یا زن فلانی خونه زندگیش تمیز نیست!!!

از این مدل حرفا...

یکی شونم خیلی چاخانیه!!!یه حرف راست از دهنش در نمیاد...مدام در حال بلوف زدنه....

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 

من یه دختر خاله دارم خیلی باهاش صمیمی بودم مثل خواهر بودیم،اوایل که ازدواج کرده بود شوهرش خیلی بهم پیام میداد،البته پیام خاص نه ،چرت و پرت ،یا موقع سلام و احوال پرسی خیلی گرم میگرفت و سوال میپرسید یا اینکه جایی میخواستن برن میگفتن تو هم بیا،دختر خالم هم مشکلی نداشت ولی من خیلی بدم میومد نمیدونم چرا،رابطمو انقدر با دختر خالم و شوهرش کم کردم الان سالی یه بار فقط تبریک عید میفرستیم

با يكيش چون از بچگيم توخانوادمون بوده و بزرگم كرده خيلي خوبم شوهرمم اصلا مشكلي نداره چون در عين صميميت حد خودمونو ميدونيم

وقتي ب عقب برميگردم حالم از خودم به هم ميخوره با ضعفام و كمبودام و بچه بازيام گند زدم به كل زندگيم حتي به آيندم😔😔                                                   نميدونم ازخودم بايد شاكي باشم يا از خدا ولي اينو خوب ميدونم كه با٢٠سال سن تحمل اين همه فشار عصبي ومالي واقعا خيلي سخته😭😭                                                       واقعاتنهام...دلم ميخاد برم يه جايي كه هيشكي نباشه. كسي رو ندارم بهش تكيه كنم درد دل كنم و دركم كنه خسته م ازاين همه بي كسي وسختي                                       اگر دوست داشتين براي حاجت دلمو ب ارامش رسيدنم صلوات بفرستين😔🙇🏻‍♀️

من شوهر خواهرم پسر عمومه .

خیلیی با هم خوبیمو صمیمی.

چون خواهر نداره منو خواهرش میدونه.

خیلی با هم خوبیم.

وقتی نامزدی بودن هر چیزی برا خواهرم میگرفت برا منم میگرفت به غیر گل و طلا😁

خیلی خوبیم با هم.

اره کلیپ میده برام مسخرم میکنه منم مسخرش میکنم.خواهرمم مشکلی نداره

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍
2706