2726
عنوان

غدای کمکی چی به بچه ام بدم

102 بازدید | 12 پست

۴ ماه ۲۳ روزشه بچه ام در واقع توی ۵ ماهه دکتر گفو چون رفلاکس داره اوایل ۵ ماهگی بهش عدا بدم.

حالا هرچی حریره بادوم و فرنی و لعاب برنج درست میکنم نمیخوره دیوانا شدم الاک دو هفته است همه مدلی درست کردم 

رقیق غلیظ  شیرخشک ریختم نریختم 

ولی توف میکنه اگه هم ب زور بخام دهنش کنم.

امروز یکم سوپ درست کردم یه قلم و یه هویج و یکم جعفری پختم له کردپ هنوز ندادم بهش میتونم برای چاشنیش یکم ابلیمو بریزم توش؟

چی بدم بهش پوره هم درست کردم لااقل یکم بهتر از بقیه چیزا میخوره.

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
عزیزم بچه که از اول بلد نیست .فقط مکیدن بلده. باید با قاشق هی از اطراف دهنش جمع کنی و باز بزاری دهنش

لااقل نمیزاره بزارم دهنش سرشو اونطرف و اینطرف میکنه زار میزنه .

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بچه که از اول بلد نیست .فقط مکیدن بلده. باید با قاشق هی از اطراف دهنش جمع کنی و باز بزاری دهنش

دلم ضعف رفت تصور کردم ، چه مامان مهربونی هستی

خداجونم ای کاش بنده هات میدونستن مذهب اگه قبل از مرگ توی زندگیشون تاثیر نداشته باشه ، بعد از مرگ هیچ سودی به حالشون نداره مذهبی بودن یعنی خوشرو بودن ، یعنی هدیه مهربونی به دیگران یعنی مواظب دل ظریف هم باشیم یعنی مرتب و تمیز و شیک باشیم ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،، اگه واقعا قصد امر به معروف داری شخص رو توی یه جای خلوت متوجه اشتباهش کن ولی یادت باشه اگه ذره ای نیتت رو کم کنی یا شاخ شدن یا خودنمایی باشه راه رو اشتباه میری گلم  امر به معروف اگه باعث شکستن دل یا زده شدن از دین باشه نه تنها ثواب نداره بلکه حرامه پس مواظب باش عزیزم،،،،،،،،،،،،،،شمایی که داری میخونی یه لبخند بزن میدونستی با لبخند خیلی زیباتری؟  پس همیشه لبخند بزن مهربون
2728

فرنی ب صورت ابکی درست کن با ی پیمانه شیرخشکی ک میخوره رو بهش اضافه کن بریز تو شیشه شیرش بخوره البته سوراخش ی خورده با سوزن بیشتر کن ک راحتتر بخوره

بعد هر غذایی ک میخوای بدی با دستگاه خورد کن ب صورت ابکی درش بیار بده بهش 

غذایی ام ک میدی ی دفعه باهم نده بزار اول با ی طعم اشنا بشه مثلا اول ب مدت ده روز بهش فرنی بده بعد ده روز کدو حلوایی و ران مرغ با سیب زمینی ابپز کن بعد همه رو میکس کن بده بخوره

سیب هم میتونی له له کنی بدی بهش

فرنی ب صورت ابکی درست کن با ی پیمانه شیرخشکی ک میخوره رو بهش اضافه کن بریز تو شیشه شیرش بخوره البته ...

دکترش دستور غدایی داده البته نمیدونم چون رفلاکس داره .

ولی گفت یک هفته اول فرنی و حریره بادام گفت بچه ها ۵۰ درصدشون دوست ندارند هفته بعد چند روز پوره سبزیجات و همزمان دیدی حساسیت نداره سوپ بده مرع  و گوشت و برنج و جو و.. رو گفت ماه دوم تغدیه باشه

دختر منم رفلاکس داشت از ۵ ماهگی بهش غذا دادم اول با لعاب برنج شروع کن یکمیم شیر خشک یا شیر خودتو قاط ...

عزیزم نوشتم لعار برنجم نمیخوره 

کودک منم نمیخورد اوایل ولی الا دوست داره شیرینش کن غلیظ درس کن ک نتونه بده بیرون من 5 ماه شروع کردم الا سرلاک ی وقتایی میدم سیب  سیب ابپز..حریره بادام ..چون طعم شیرو فقط مزه کردن دوست ندارن ولی بعد کم کم خوششون میاد

عزیزم نوشتم لعار برنجم نمیخوره 

دختر منم نمیخورد اوایل باید چند روز پشت سرهم بهش بدی 

البته بعضی از بچه ها دیرتر آماده غذا خوردن میشن اگه میبینی نمیخوره بهش فشار نیار بذار اول ۶ ماهگی بهش بده