2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من هنوز هزار تا آرزو دارم ... بهشون نرسیدم 

مرگ بر کرونا 😉

مزگ قسمت همه است ... حالا از ترس اون هی بشینم فکر کنم که هر ثانیه باید بمیرم 😕😕😕

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
2720

تو رو خدا بدبین نباشید 

انسان به امید زنده است

خب منم از شرایط فعلی خسته شدم ولی سعی می کنم باهاش کنار بیام از غصه خوردن چیزی درست نمیشه امید وارم زودتر داروی این ویروس مرموز کشف بشه و دوباره آزاد بشیم

2714

بره بمیره این کرونای اشغال بره گمشه کثافت انتر اشغال.اگه ادم بود پیدا ش میکردم پدرشو درمیاوردم بادیتای خودم خفش میکردم..میکشتمش اشغالو اگه ادم بود حتی بعدشم میبردن  زندان بازم پیداشمیگردم میکشتمش

جییییییییییییییییییییییییییغععفعفعفغفففغغغغع.

من اصلا دوست ندارم دورم شلوغه باشه.الان بالام داداشام همه از شهر تحصیلو کار اومدن اینجا .ججججججججبیییییییییییییغغغغغ

کی نموم میشه😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

من چند روز پیش همین حس رو داشتم ،دیگه دلم نمیخواست خونه بمونم، تا اینکه یه مطلبی خوندم ،نوشته بود خدا رو شکر کنید نگفتند داعش حمله کرده از خونه هاتون فرار کنید ! بعد با خودم فکر کردم اگه خدای نکرده اینطوری شده بود ،من باید چه چیزایی بر میداشتم ،مدارک ،طلا، پتو، شیرخشک، لباس، پوشک ، فرش،اسباب بازی بچم 

بعد نگاه کردم دیدم حیفم میاد یخچال، مبلمان ، فرشها، تختخواب و.... با خودم گفتم چه چیزایی دور و برم هست که قدرش رو نمیدونم ،خدا رو شکر که مجبور نیستم از خونه فرار کنم، آب گرم، لباس مناسب، تختخواب گرم و نرم، آرامش و ... باور کن دیگه دوست نداشتم از خونه برم بیرون، چایی ریختم ،پسرم رو بغل کردم تلویزیون تماشا کردم

من فقد نگران جون مامانم هستم وشوهرم وداداشم

همينو بسسسسسس دست خودمم نيس سردم

هميشه ترس ازدست دادن اين٣نفرو دارم

وقتي ب عقب برميگردم حالم از خودم به هم ميخوره با ضعفام و كمبودام و بچه بازيام گند زدم به كل زندگيم حتي به آيندم😔😔                                                   نميدونم ازخودم بايد شاكي باشم يا از خدا ولي اينو خوب ميدونم كه با٢٠سال سن تحمل اين همه فشار عصبي ومالي واقعا خيلي سخته😭😭                                                       واقعاتنهام...دلم ميخاد برم يه جايي كه هيشكي نباشه. كسي رو ندارم بهش تكيه كنم درد دل كنم و دركم كنه خسته م ازاين همه بي كسي وسختي                                       اگر دوست داشتين براي حاجت دلمو ب ارامش رسيدنم صلوات بفرستين😔🙇🏻‍♀️

منم بسیار بی انگیزه شدم 

قبل کرونا هم همش تو خونه بودم ولی کلی کار میکردم یه چند تا جزوه نوشتم 

الان دستم به هیچ کاری نمیره فقط میخورم و میخوابم 

نمیدونم کی تموم میشه داغونم 

2706