2737
2734
عنوان

فرق داداشموشوهرم

300 بازدید | 9 پست

اول بگم من بازن داداشم خیلی خوب وصمیمی ام واگ اتفاق خوبی براشون بیفته خوشحال میشم.ولی داداشموباشوهرم مقایسه میکنم ناراحت میشم.مثلاداداشم بچشونوخیلی نگه میداره وکمک میکنه ب زنش وخیلی جاهاباهم هستن همیشه.ولی شوهره من کمک نمیکنه وبرای من وبچم وقت نمیذاره.یامثلاداداشم هزاربارگوشی های خیلی خوب برای زنش خریده هی مدل گوشیشومیبره بالاترولپ تاپ وچیزای دیگ براش میخره.اماشوهره من تاحالابرام گوشی نخریده.تازه یبارم گوشیموشکوند وقتی دعوامون شده بود.وهمیشه خودم پول جمع کردم وقسطی گوشی کارراه بندازخریدم 

بعضیانمیخوان بفهمن،هرچقدرم توضیح بدی فقط خودتوخسته میکنی...  ولشون کن بزارتوافکارای غلط خودشون بمونن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دیگه این چیزها رو مقایسه نکن اونم دوتا  از دوتا خانواده متفاوت روز خواستگاری بیشتربه اخلاقیات ...

اخه روزخاستگاری ازش بپرسم برام گوشی میخری ؟بچه رونگه میداری؟روزخاستگاری خیلی موجه بنظرمیرسیدوجواب سالاموخوب میدادوهمه میگفتن خوبه

بعضیانمیخوان بفهمن،هرچقدرم توضیح بدی فقط خودتوخسته میکنی...  ولشون کن بزارتوافکارای غلط خودشون بمونن  
اخه روزخاستگاری ازش بپرسم برام گوشی میخری ؟بچه رونگه میداری؟روزخاستگاری خیلی موجه بنظرمیرسیدوجواب سا ...

ببین ادمی که مهربون باشه و از روز اول تو بیشتر کارا کمک خانومش کنه ،خوب این ادم روز های سخت بیشتر توجه می کنه 

وقتی نظرش اینه نیازی نیست این همه پول پای گوشی گرون قیمت بدی دیگه نمیشه نطرش عوض کرد 

وقتی میگه کاراهای خانه رو فقط خانوم باید انجام بده دیگه نمیشه بهش یاد داد

وقتی از بچه داری لذت نبره ،نمی تونی به زور کار یادش بدی 

برادرت زندگی خودش دار و مشکلات خودش 

تو ام زندگی خودت و مشکلات خودت 

حتما ۱۰۰ تا خوبی شوهر تو داره ویکیش برادرت نداره که شما انتخاب کردین اقا رو ،ولی الان این چیزاها واست مهم شده که چرا بچه رو نگه نمی داره

باهاش حرف بزن بگو یکم تو بچه داری کمک کنی جای دوری نمیره

ولی هیچ وقت واسش مثال نزن 

چون اگه بفهمه داره مقایسه میشه بدتر لج می کنه

2738
اخه روزخاستگاری ازش بپرسم برام گوشی میخری ؟بچه رونگه میداری؟روزخاستگاری خیلی موجه بنظرمیرسیدوجواب سا ...

باید میپرسیدی به نطر شما کارهای خونه و نگهداری بچه رو خانم خونه باید انجام بده؟ 

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
چرا همیشه داداشا بهتر از شوهران؟؟؟ میدونی الان خواهرشوهراتم همین نظرو دارن

در مورد من برعکس هست 

زن داداشام‌ همیشه داداشام‌ رو با شوهرم مقایسه میکنن

حتی جاری هامم شوهرشونو با شوهر من مقایسه میکنن 

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی