عنوان

دلبر ناب دلم

174 بازدید | 13 پست

تا حالا شده بخواین دل کراشتونو ببرین و اونم خوشش اومده باشه از تجربه های موفقتون بگین مثلا من خودم با این ک خیلی همه ازش حساب میبرن من ب حرفش گوش نمیدم یا براش ریز لوندی میام بعد دوباره محل نمیدم خفن جواب میده    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه بابا میگم بقیه میگن اصن کسی رو نمیبینه، اوایل منم فک میکردم توهم میزنم که نگام میکنه ایشون خیلی ش ...

واسه منم اینجوریه اما بعضی وقتا احساس میکنم الکی ادا تنگارو در میاره ب همه نخ میده

اگه بود بقیه ام میدیدن نظر بقیه رو بپرس

همه میگن جلبه اما اینقد مغروره و جذبه داره ک نمیدونم با چ فازی اینو میگن بخدا ادم جلوش سگ لرزه میزنه اینقدم بد قهوه ای میکنه ها ولی همه عاشقشن اکثر کسایی ک بدشو میگن قهوه ای شده هان یا کسایی ک قلابشون و شکونده

چرا با همه میپرن   یا چون اخلاق ندارن

اصن نمیتونم بش فک کنم، ببین من اکثر اساتید کارکنا دوستم دارن، اما بدم میاد استادم مجرد باشه چون راحت میندازت سر مسایل شخصی، کلا ترجیح میدم دانشجو رو به استاد😂