2733
2734
عنوان

چکار کنم؟

216 بازدید | 23 پست

مادرم بیماریه من مدتهاست یکی از داروهای نایاب و گرونش رو براشون می خرم قبلا توی ایران بود بعد که تحریم شد با رو انداختن از مسافرهای آشنا می خواستم برام بیارن الان هم میتونم از آمازون براش بخرم ولی سه برابر قیمت قبل شده . باورم نمیشه . خودم هم باردارم و استراحت مطلق شدم و فعلا حقوق ندارم البته پس انداز دارم.

شما باشید چکار می کنید

دلم نمی یاد هزینه هایش رو بندازم گردن پدرم .

یک آن شد این عاشق شدن دنیا همان یک لحظه بود!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چاره ای نیس باید بخری 😞

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
پدرت نمیتونه هزینه کنه؟ کاری ندارم اما آفرین عجیب به دلم نشست تو این همه خبر، این سرحال آوردم، حالا ...

پدرم می‌تونه شاید چند ماهش رو بخره

2738
  اگر سر کار میرفتم مشکلی نداشتم با دل و جون پرداختش می کردم ولی الان می ترسم پس اندازم ت ...

ببخشید یه سوال برام پیش اومده البته اگه دوست داری جواب بده کجا کار می کنی که استعلاجیت حقوق نداره؟

ببخشید یه سوال برام پیش اومده البته اگه دوست داری جواب بده کجا کار می کنی که استعلاجیت حقوق نداره؟

سازمان دولتی عزیزم

باید برم بیمه تامین اجتماعی برای حقوق ولی فعلا که نتونستم و می‌دونم فایده هم نداره

پدرم می‌تونه شاید چند ماهش رو بخره

خب شکر خدا فک نکنم انقد قرنطینه ادامه پیدا کنه، منم دعا میکنم برات زود قرنطینه تموم شه، واصلا مادرت سلامتشو به دست بیاره، اما نظر یکی از بچه هام خیلی خوب بود که یه مقداری شما یه مقدار ایشون👏

پس بخرم دیگه دوستان گدا بازی در میارم حالا که دارم

همسرم هم که هست پشتم رو خالی نمیکنه

خیلی دنیای بدی شده که مادرم که عشقم بود رو باید برای هزینه هایش فکری بشم

سازمان دولتی عزیزم باید برم بیمه تامین اجتماعی برای حقوق ولی فعلا که نتونستم و می‌دونم فایده هم ندا ...

حتما یکی رو بفرست دنبالت کارت چون مدتی که بهت حقوق ندادن رو دیگه فکر نکنم جبران کنن 

2706