2726
عنوان

امیدی هست

149 بازدید | 12 پست

اگه ادم بایه سن بالا ازدواج کنه امیدی هست که بچه دار بشه ؟اخه فامیل ما زنه بایه پیرمرده از کرده بوده بچه دار نمیشده امپولو تو یخ میذاشته باامپول زنه باردار شده خب اگه خواستگار فعلا نیاد اگه بایه سن بالا ازدواج کنیم بچه دار میشیم اگه دوا درمون کنیم اخه دیگه فرصتامو ازدس دادم خواستگارام داغون بودن  چهار ماه دیگه میرم ۳۰سالگی یکمی بیبی فیسم هستم اخه شهر ما کوچیک میگیرن منم نمیتونم برم شهر دیگه مجازیم که نتونستم پیدا کنم 

خدایا داده ونداده ات راشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چراانقدرناامیدی عزیزم دخترخواهرشوهرمن 39سالشه بایه پسرکه 8سال ازش کوچکترهست تازه ازدواج کرده الانم حاملس نگران نباش وقتش که بشه اتفاق میوفته بعدم ازدواج به چه قیمتی به فرضم که نشد بخداچیزیو ازدست ندادی روزاتو با این افکاربیهوده حروم نکن

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤
خدا نگه داره برات جوجو رو، یه چیزی راجب پدر مادر گفتی فک کنم بعدش گفتی با اینکه ۳۷ سالمه فلان، حس کر ...

گفتم با اینکه 37 سالمه خانوادم هنوز خیلی روم زوم میکنن. 

اگه زنگ دوم بشه سه تا و جواب ندم همه جا زنگ میزنن تا پیدام کنن. 

به شوهرم. دوستام. سر کارم. این دفعه آخری زنگ زده بودن به اورژانس بیمارستان صارم. چون سه ساعت گوشیم خاموش بود. 

اما دوست دارم نگران میشن. یعنی دوستم دارن. 

لطفا لایک نفرمایید.    با تشکر
گفتم با اینکه 37 سالمه خانوادم هنوز خیلی روم زوم میکنن.  اگه زنگ دوم بشه سه تا و جواب ندم همه ...

خدا نگه داره برات، خیلی خوبه،باردارم هستی بیشتر مراقب خودت باش که کمتر نگرانشون کنی😃