2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوس ندارم خودمو تغییر بدم بخاطر شوهر  خودش مگه تلاشی میکنه واسه اندامش؟

عزیزم اندام واسه آقایون مهمتر از خانوماست

خداجونم ای کاش بنده هات میدونستن مذهب اگه قبل از مرگ توی زندگیشون تاثیر نداشته باشه ، بعد از مرگ هیچ سودی به حالشون نداره مذهبی بودن یعنی خوشرو بودن ، یعنی هدیه مهربونی به دیگران یعنی مواظب دل ظریف هم باشیم یعنی مرتب و تمیز و شیک باشیم ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،، اگه واقعا قصد امر به معروف داری شخص رو توی یه جای خلوت متوجه اشتباهش کن ولی یادت باشه اگه ذره ای نیتت رو کم کنی یا شاخ شدن یا خودنمایی باشه راه رو اشتباه میری گلم  امر به معروف اگه باعث شکستن دل یا زده شدن از دین باشه نه تنها ثواب نداره بلکه حرامه پس مواظب باش عزیزم،،،،،،،،،،،،،،شمایی که داری میخونی یه لبخند بزن میدونستی با لبخند خیلی زیباتری؟  پس همیشه لبخند بزن مهربون
2728
دقیقا منم میخواستم همینو بگم

خداجونم ای کاش بنده هات میدونستن مذهب اگه قبل از مرگ توی زندگیشون تاثیر نداشته باشه ، بعد از مرگ هیچ سودی به حالشون نداره مذهبی بودن یعنی خوشرو بودن ، یعنی هدیه مهربونی به دیگران یعنی مواظب دل ظریف هم باشیم یعنی مرتب و تمیز و شیک باشیم ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،، اگه واقعا قصد امر به معروف داری شخص رو توی یه جای خلوت متوجه اشتباهش کن ولی یادت باشه اگه ذره ای نیتت رو کم کنی یا شاخ شدن یا خودنمایی باشه راه رو اشتباه میری گلم  امر به معروف اگه باعث شکستن دل یا زده شدن از دین باشه نه تنها ثواب نداره بلکه حرامه پس مواظب باش عزیزم،،،،،،،،،،،،،،شمایی که داری میخونی یه لبخند بزن میدونستی با لبخند خیلی زیباتری؟  پس همیشه لبخند بزن مهربون
انریکه چیه عکسای لختی رندی اورتن چیزی😐😐🤣🤣

آخه من عاشق انریکه ام و شوهرمم میدونه اینو

واسه همون حرص میخوره وقتی برم تو پیجش

شما میتونین از یکی دیگه استفاده کنین

که هرچند بنظرم عکس لختی مرد بیشتر چندش آوره تا جذاب🤪🤪🤪

حدی ؟ من فک میکنم ۱۵۰ باشه آخه خودم ۱۵۰ هستم الان اینو دیدم ی خورده امیدوار شده بودم ب قدم ... چون ...

من کلا مترم بدین دستم اشتباه میگیرم قدو چشمی که دیگه نگم برات 😂😂

الناز حبیبی ۱۵۰ هست خیلیم با نمکه دختر هرچی ریزه میزه تر تو دل بروتر

خودمم ۱۶۰م

عزیزم اندام واسه آقایون مهمتر از خانوماست

روز اول که ادعای عشق و عاشقیشون میشه مگه کورن نمیبینن هیکل زنشونو؟اکثر مردا کثافت بازیشون زیاده از این بابتا

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2706