2410
2553

دوقلو حساب نمیشه؟

مرداب به رود گفت:چه کردی که اینقدر زلالی؟رود کفت:گذشتم 💜                                                           این دنیا فقط امتحان خداست پس لذت ببر ازش اگه از یکی بدت میاد ترکش کن اگه  کسیو دوستش داری بهش بگو اگه دلتنگ کسی هستی دعوتش کن❤               اگه از زندگیت لذت نبری خودش گناهه کناه😂                 و اما در خانه میمانیم تا سالم بمانیم کرونا هم گورش رو گم کنه بره دیگه مرسی اه😊😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من ، تا ميتوني گرمي بخور  بين ١٠ تا ١٥ روز بعد پريوديت اقدام داشته باش

اینکه میگن سه ماه رژیم بگیر درسته؟اخه سه ماه زمان زیادیه بعدشم دلم نمیخواد جوری زحمت بکشم که نشه یوقت ناراحت بشم چون بچه اولمه جنسیتش واسم مهم نی فقط بخاطر شوهرم که به شدت پسر دوست داره دلم میخواد شاد بشه.شما چندسالته؟و چندوقت رعایت کردی شوهرم هم بخوره؟منظور روز تخمک گذاریه؟

خدایا شکرت
چرا عزیزم میشه من منظورم کارایی که کردین

من کاری نکردم بارداریم کاملا ناخواسته بود

مرداب به رود گفت:چه کردی که اینقدر زلالی؟رود کفت:گذشتم 💜                                                           این دنیا فقط امتحان خداست پس لذت ببر ازش اگه از یکی بدت میاد ترکش کن اگه  کسیو دوستش داری بهش بگو اگه دلتنگ کسی هستی دعوتش کن❤               اگه از زندگیت لذت نبری خودش گناهه کناه😂                 و اما در خانه میمانیم تا سالم بمانیم کرونا هم گورش رو گم کنه بره دیگه مرسی اه😊😊
2714

من .

من کلا سردیجات میخوردم .با تموم غذاهام ماست میخوردم.

حتی برنج رو با ماست میخوردم . 

همه میگفتن صددرصد تو دختر دار میشی .

منم میگفتم اعتقادی به رژیم ندارم . خدا هر چی صلاح و قسمته خواهد داد . الان باردارم و پسره ..

همه تعجب کرده بودن .

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
اینکه میگن سه ماه رژیم بگیر درسته؟اخه سه ماه زمان زیادیه بعدشم دلم نمیخواد جوری زحمت بکشم که نشه یوق ...

من ٣٤ سالمه الان دخترم ٦ ماهشه پسرم ٨ سالشه 

والا هم من هم شوهرم طبعمون گرمه حتي فكر ميكرديم بچه دوممون هم پسر بشه ولي به نظر من بزار و ببين كه خدا برات چي صلاح ميدونه 

كدوم شهري ؟ داروهاي عطاري هم خيلي تاثير داره 

جنسيت رو مرد تعيين ميكنه خيلي هم طبعش مهمه و اينكه بيشتر تو خانواده و فاميلاي نزديك دختردار هستن يا پسردار 

بله دلم میخاست از هر جفت ولی بچه اولم پسر دوست داشتم سردیجات رو ترک کردم و گرمیحات خوردم ب شوهرمم کاسنی دادم البته این رژیم پسرزایی یجورایی با درمان پلیکیستیکم جور دراومد خداروشکر هم هم باردار شدم همم پسرم بدنیا اومد به لطف خدا

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
اینکه میگن سه ماه رژیم بگیر درسته؟اخه سه ماه زمان زیادیه بعدشم دلم نمیخواد جوری زحمت بکشم که نشه یوق ...

دختر بشه غمگین میشه 😶😶😶😶😶استغفرلله 😐😂بگو همه مثل تو فک میکردن از جمله بابام الان منو نداشتی 😏😏😏