2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
بعله راضیم  مهمترین اصل در ازدواج ارامش دو طرف و یجور پیدا کردن دوست خوب من این شانس رو داشتم ...

کاش امضات رو از شوپنهاور نمی نوشتی😂.آخه همین شوپنهاور یه جمله داره میگه :زن ها از شدت حماقت احمق اند.😁

خودش همیشه بقیه رو از ارتباط با زن ها منع می کرده ولی خودش با زن ها رابطه داشته

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

اوهوم خیلی با اینکه سال دوسال بیشتر ازدواج نکردم ولی واقعا خوشبختم همه جوره پشتمه خانواده اش که عالین😍😍😍

مرداب به رود گفت:چه کردی که اینقدر زلالی؟رود کفت:گذشتم 💜                                                           این دنیا فقط امتحان خداست پس لذت ببر ازش اگه از یکی بدت میاد ترکش کن اگه  کسیو دوستش داری بهش بگو اگه دلتنگ کسی هستی دعوتش کن❤               اگه از زندگیت لذت نبری خودش گناهه کناه😂                 و اما در خانه میمانیم تا سالم بمانیم کرونا هم گورش رو گم کنه بره دیگه مرسی اه😊😊

بله خداروشکر

چون همو درک میکنیم، همو دوست داریم، تحمل دوری همو نداریم

دستمونم جلو کسی دراز نیست

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
2714
کاش امضات رو از شوپنهاور نمی نوشتی😂.آخه همین شوپنهاور یه جمله داره میگه :زن ها از شدت حماقت احمق ان ...

نمیشه به جملات سطحی نگاه کرد و من از این جمله امضام خوشم اومده بنظرم درسته😉

Silenc says a lot more than you think 🤍