2737
2734
عنوان

فک کنم دوتامون بی خوابی داشتیم ..

154 بازدید | 14 پست

من پری نشدم کلا از دیشب با ناراحتی و اضطراب خوابیدم .. دیروزم ی بحثی با کسی ک دوسش دارم پیش اومد‌. بهم ریختم .. دیشب دیگ تا خود صبح خواب بد دیدم .. انشالله ک خیر باشه .. ولی الان ک آخرین بازدید عشقمم دیدم ساعت ۵و۱۰دقیقه بوده .. یعنی شاید اونم نخوابیده .. تا صبح .. داداش ناتنیمم تا صبح بیدار بوده . مثلا تازه ازدواج کرده ولی داره دق میکنه .. پیام داده بهم .‌ ای خدا کی میخواد دلامون آروم بگیره .. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

داداشت چرا؟؟

مشکل اون چیه؟؟؟

عشقت هم حتما از زور ناراحتی و فکر و خیال زیاد خوابش نمی‌برده و‌ تو‌نت میچرخیده 

خدایا بی نهایت شکر🙏🌹دوست خوبم میشه براحاجتم دعا کنی و یه صلوات مهمونم کنی؟ممنون🥰😘

شوهر نداری نگران حامله شدنتی؟

در تاریخ 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤             باران رحمت الهی همیشه می بارد تقصیر ماست که کاسهایمان را برعکس گرفته ایم🌧🌂☔
داداشت چرا؟؟ مشکل اون چیه؟؟؟ عشقت هم حتما از زور ناراحتی و فکر و خیال زیاد خوابش نمی‌برده و‌ تو ...

مادرم مریض بود .. اینقد گفت ک داداشم ازدواج کرد با کسی ک نمیخوادش .‌ از اولشم ب دختره گفت نمیخوادش ولی دختره نرفت .. حالا نمیدونه چیکار کنه .‌ داره اذیت میشه

2738
مادرم مریض بود .. اینقد گفت ک داداشم ازدواج کرد با کسی ک نمیخوادش .‌ از اولشم ب دختره گفت نمیخوادش و ...

عزیزم به داداشت بگو به نقاط مثبت همسرش فکر کنه . 

به خودش تلقین کنه که دوسش داره 

و مرتب بهش محبت کنه 

مطمئن باشه خدا ریشه عشق و محبت به همسرش رو در دلش میکاره . 

انشالله خدا مادرتون رو هم شفا بده 

خدایا بی نهایت شکر🙏🌹دوست خوبم میشه براحاجتم دعا کنی و یه صلوات مهمونم کنی؟ممنون🥰😘
مادرم مریض بود .. اینقد گفت ک داداشم ازدواج کرد با کسی ک نمیخوادش .‌ از اولشم ب دختره گفت نمیخوادش و ...

داداش منم با این وضع ازدواج کرد. 

با یه بچه جدا شدن. 

لطفا لایک نفرمایید.    با تشکر
2706