2726

پسرم دو سال و چهار ماهه س

هر زمانی که من تو آشپزخونه م میاد اول گازو خاموش میکنه بعد هم حتمن باید دوسه بار در فریزر رو باز کنه و تا جایی که قدرت داره بکوبه به هم ...

اینقدر ک کلِ یخچال تکون میخوره

خیلی سعی میکنم کارامو وقتی که خوابه انجام بدم اما باز مجبورم برم تو آشپزخونه

وااای دیشب دیگه میخاستم کتکش بزنم ، نزدم فقط دوتا اسباب بازی هاشو بردم بالا محکم پرت کردم زمین عصبانی بودم ..  نشست گریه کرد اینقدر عصبانی بودم محل ندادم بهش خیلی گریه کرد ...

چکار کنم

؟؟؟؟؟

😍سمیmohsenرا😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دقیقا پسر من همینطور بود.من با چسب پهن در یخچال و محکم میکردم.زورش نمیرسید چندین روز اومد باز کنه در یخچال و نتونست دیگه از سرش افتاد.یادش رفت.خودمم هر بار کار داشتم چسب و از بالا خلاص میکردم و در یخچال و باز میکردم.

براب گاز هم مدتی پیچکهای گاز همه رو برداشته بودم و هر بار میخواستم روشن کنم یک پیچک و وصل میکردم باز برمیداشتمش.

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست

پسر منم دو سالشه اونم هروقت در یخچالو باز میکنم میاد محکم میبندش.یه سری کارا میکنه که خیلی رو اعصابمه اوایل خیلی سرش داد میزدم اما بعدش دیدم اون که نمیفهمه کارش اشتباست سعی میکنم عصبانی نشم بعضی وقتا میشینم کنارش بهش اخم میکنم هیچی نمیگم تا متوجه میشه اخمام تو همه از اون کارش دست میکشه

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖

وای چرا عصبی شدی ،همینه ،پسر من خیلی کارهای بدتر از این میکنه، در یخچال که بازی عادی ‌ش هست ،من در یخچال رو با نخ میبندم ،در کابینتها رو هم تا جایی که بشه میبندم ، در چاه آشپزخانه رو چسب میزنم و ...

کابینتهایی که نمیشه بست رو چسب میزنم ، تا حالا چند تا وسیله برقی منو زده شکونده، جایی رو که دستش نرسه چوب میاره با چوب میزنه وسایل بیفته، شیر گاز رو هم میبنده، اتاقها و کشو ها رو برات نگم، از خط خطی تا کنده کاری با جسم نوک تیز، شکوندن و پاره کردن و...

این اقتضای سنشونه

الان دقیقا سن کنجکاوی بچه ست، صبرت رو بالا ببر اون دوست داره کل محیطش رو بشناسه و لمس کنه مخصوصا آشپزخونه با اون همه لوازم جالبه براش

مراقب باش به خودش آسیب نزنه اما بذار کنجکاویشو ارضا کنه با این رفتارهای شما بچه سرکوب و افسرده و لجباز میشه و امکانش هست عین خودتون رفتار کنه. 

میتونی از لوازم های آشپزخونه مث لگن و سبد و کف گیر و هر چیز که خطرناک نیست بهش بدی تا بازی کنه. میبینه شما به همه چیز دست میزنید میگه پس منم ببینم چیه و دست بزنم

بعد از چند وقت خودش بیخیال میشه بهش یاد بده چطور در یخچال رو آروم ببنده. 

الان دقیقا سن کنجکاوی بچه ست، صبرت رو بالا ببر اون دوست داره کل محیطش رو بشناسه و لمس کنه مخصوصا آشپ ...

دقیقا منم هرچی فابلمه و کفگیر و ملاقه ست بهش میدم میبره ردیف میکنه تو پذیرایی.عاشق در قابلمه هاست.وقتی کار خطرناک کنه جلوشو میگیرم.تا جایی ام شده چیزای خطرناکو گذاشتم کابینت بالا

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖

بچه منم در لباسشویی محکم میکوبه متوجه شدم وقتی زیاد از حد غر میزنم بهش میگم نکن دست نزن بیشتر لج میکنه با زبون خوش باهاش حرف بزن زیاد دعواش نکن وقتی ببینه توجه شما نسبت به اون بیشتره تا وسایل دیگه خود به خود از کاراش دست بر میداره وقتی میخواد کاری کنه همراهیش کن یادش بده با وسایل چطور برخورد کنه بزار تجربه کنه وقتی تجربه کنه از جذابیتش کم میشه براش

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

اوخی چه بامزه دختره منم میادشعله گازوکمو زیاد میکنه، قبلا خاموش میکرد یا شعله رو زیاد میکرد منم بی خبر غذا میسوخت یا یبار یادمه ساعت دوعه ظهر رفتم سراغ برنج ببینم دم کشیده دیدم همون اول خاموش کرده 🤪الان دیگه فقط وقتی کتری جوش میاد صدا میده خودم میگم برو خاموش کن خاموش میکنه، یه مدت بگذره از سرش میوفته، دخترمنم دوسالو دوماهشه. 

2706