2737
2734
عنوان

اسم دختر پسر برای بچه دقلو

448 بازدید | 35 پست

سلام صبح بخیر بچه ها من الان یه بچه دختر پسر دقلو دارم نمیدونم اسم چی بذارم؟

بنظرتون رها و روهام خوبه!؟

مرداب به رود گفت:چه کردی که اینقدر زلالی؟رود کفت:گذشتم 💜                                                           این دنیا فقط امتحان خداست پس لذت ببر ازش اگه از یکی بدت میاد ترکش کن اگه  کسیو دوستش داری بهش بگو اگه دلتنگ کسی هستی دعوتش کن❤               اگه از زندگیت لذت نبری خودش گناهه کناه😂                 و اما در خانه میمانیم تا سالم بمانیم کرونا هم گورش رو گم کنه بره دیگه مرسی اه😊😊

رهام خوبه ولی رها نه... رهام و روشا بهتره 

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اسم های خاص و مدرن باشه ممنون

مرداب به رود گفت:چه کردی که اینقدر زلالی؟رود کفت:گذشتم 💜                                                           این دنیا فقط امتحان خداست پس لذت ببر ازش اگه از یکی بدت میاد ترکش کن اگه  کسیو دوستش داری بهش بگو اگه دلتنگ کسی هستی دعوتش کن❤               اگه از زندگیت لذت نبری خودش گناهه کناه😂                 و اما در خانه میمانیم تا سالم بمانیم کرونا هم گورش رو گم کنه بره دیگه مرسی اه😊😊
2738
اسم های خاص و مدرن باشه ممنون

عزیزم رها و رهام خیلی تکراری شده خیلی از دو قلوها همین اسمو دارن. اسمهایی که میزاری شباهت خیلی زیادم نباید داشته باشه واقعا قاطی میکنید خودتون و اطرافیان اسمها باید به هم بیاین نه اینکه خیلی زیاد تشابه داشته باشن. دو پیج parsiname کلی اسامی دو قلو هست منم دنبال اسمم پیجش رو دنبال میکنم به نظرم یه نگاهی بنداز

😯 آدم با کوه میفته..دره و دامن کوه 

اوهوم 😡

بگما منم زود دارم به فکر میکنم من الان تو پنج ماهم خیلی زوده😁😁

2706