2410
2553
اره منم یکی از دلایلی ک صبر کردم تا الان خاهرم بوده گفتم ازدواج میکنه اما هرچی میگذره دارم میبینم ک ...

من چند تا روایت خوندم تاوان این صبر و خدا با خوشبختی بهت میده. حس نفرت انگیزیه ادم خونه پذریش باشه و خواهرش ازدواج کنه شوهرش تو دوران عقد بیاد بمونه شی 😷مجبوری اتاقتو خالی کنی وایی خیلی وحشتناکه اوونا در عشقو حال و ادم تنها 

خدا نیاره 

نگران نباش صبر کن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من چند تا روایت خوندم تاوان این صبر و خدا با خوشبختی بهت میده. حس نفرت انگیزیه ادم خونه پذریش باشه و ...

اره ب اینم فکر کردم ک میتونه دردسر شه

مرا عهدیست با جانان...
2456
مگه خانواده شما اجازه نمیدن؟

نه اصلااا ، خودمم دلم رضایت نداشت من دو سال هست خواستگار گاهی راه میدم ، تا سن ۲۸ ۲۹ حتی اجازه راه دادن نداشتم. فک کن خواهرت باشه تو خونه ، شوهرت بیاد 😩😩😵😵😵😵 

نه اصلااا ، خودمم دلم رضایت نداشت من دو سال هست خواستگار گاهی راه میدم ، تا سن ۲۸ ۲۹ حتی اجازه راه د ...

چقد سخته هم ابجی بزرگتر اذیت میشه هم ابجی کوچیکتر

ای خدا این چ رسمیه اخههه

مرا عهدیست با جانان...
2714
اره ب اینم فکر کردم ک میتونه دردسر شه

منظورم از تاولن ، اجر بود عزیزم ، بازم اگررر یک درصد فک میکنی دیگه مثل خواستگار الانت در اینده نمیاد خب قضیه فرق داره شما هم حق داری باید خوب سبک سنگین کنی در نهایت به خودت و خوشبختیت فکر کنی 

ببین بی هیچی نمیشه قطعا راه سختیه اما با تموم شدن دوران عقدو عروسی راحت میشی و همه عادت میکنن به شرایط 

یه فامیل داریم ۳تا خواهران،سالها پیش خواهردومی ازدواج کرد و الان ۳ تا بچه داره،خواهر اولی الان ۴۰-۴۲سالشه اجازه نمیده سومی ازدواج کنه،میگه بعد مردم فکر میکنن من ایرادی دارم😐😐😐الان خواهر سومی هم بالای سی هست و میگن با هرکی میخواد اوکی شه اولی حیغ و داد راه میندازه

هیچی اگه کیس خوبی داشتی رد نکن

بخدا ادم میمونه

کاش ابجیم زودتر ازدواج میکرد منم خیالم راحت میبود

خیلی هم خاستگار داره ها ولی خودش نمیخاد

مرا عهدیست با جانان...
2706