2726
عنوان

ذهنم خیلی درگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 698 بازدید | 76 پست
چشم ممنونم عزیز دلم مث خواهرم راهنماییم کردی کاشکی خواهر خودمم جای اینکه پشت سرم صحبت کنه بیاد جلو ر ...

بنظرم به روز دوتایی تنهایی بشینین با هم صحبت کنید .شاید سوتفاهم برا یکیتون پیش اومده 

بنظرم به روز دوتایی تنهایی بشینین با هم صحبت کنید .شاید سوتفاهم برا یکیتون پیش اومده 

تاحالا باهاش صحبت کردم ولی باز ب نتیجه ای نرسیدیم سر مسائل قبلی

سوالاتی که راجع به کیک خامه و معمولی دارین بپرسین پاسخگو هستم 💜💜💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون گلم یچیزایی بهم یادآوری کردی ک شاید خودم فراموش کرده بودم ، سعی میکنم از این ب بعد خیلی محتاط ...

آفرین عزیزم، موفق باشی، وقتی به خاطر خدا و به هم نخوردن رابطه افراد دیگه روابطت رو مدیریت بکنی شک ندارم که خدا خودش عشقتون رو بیشتر میکنه💖💖

بببیند من نگفتم صد درصد اما اینایی که شما تعریف میکنی اصولا واسه خانواده های بی بندبار هست که اصلا ن ...

هیچکس پدر و مادر نمیشه خواهر و برادر بد زیاد دیدم

اتفاقا این مورد که گفتم خانواده ساده ای بودن و اصلا بی بندوبار نبودن هیچکس فکر نمیکرد اینجوری راجبشون

یه زمانی همسایمون بودن و اصلا چیز بدی ندیدیم ازشون تا اینکه این زنه خودکشی میکنه مامانم میره کمکشون میبینه صدا گریه میاد دیگه بعدش میفهمه چی شده

2728
آفرین عزیزم، موفق باشی، وقتی به خاطر خدا و به هم نخوردن رابطه افراد دیگه روابطت رو مدیریت بکنی شک ند ...

عزیزی ⁦❤️⁩

تاحالا باهاش صحبت کردم ولی باز ب نتیجه ای نرسیدیم سر مسائل قبلی

والا نمیدونم میتونی یک کار دیگه کنی ....فرض بزاریم رو حرف دوستان که میگن حسودی کرده ..‌.باشه حسودی کرده شما بعنوان یه اجی کمک اجیت کن این حس از بین بره و کاری کن اجیتم تو جمع بدرخشه یادت باشه درخشش اون درخشش شماست و چه خوبه که مخصوصا شما که تو زندگی مستقلتون هم باز با هم نسبت پیدا کردید هوا همووو داشته باشید و بدونید اشتباه هر کدومتون یا خدایی نکرده بدبختی هر کدوم مطمینا رو زندگی اون یکی غیر مستقیم موثره ما انسانها به هم زنجیریم شما که از یه خونید و هم خاله و عمو بچه های همید یعنی خیلی بیشتر بهم نزدیکید حیفه الکی رابطه ها خراب بشه شما نخوایدم با هم باشید و بخواید قید هم بزنید شاید برادرا هموووو بخوان .موفق و پیروز باشید 

بببیند من نگفتم صد درصد اما اینایی که شما تعریف میکنی اصولا واسه خانواده های بی بندبار هست که اصلا ن ...

البته خب قطعا اقلیت هستن همچین خواهر یا برادرایی 

همینجا نی نی سایتم یه دختره میگفت که شیش هفته اس که حامله شده ولی شوهرش یه هفتس زده از خونه رفته و پیغام میفرسته واسش که بچه رو بنداز و طلاق بگیریم من خواهرتو دوست دارم و میخوام با اون ازدواج کنم خواهرشم مجرد بود 

والا نمیدونم میتونی یک کار دیگه کنی ....فرض بزاریم رو حرف دوستان که میگن حسودی کرده ..‌.باشه حسودی ک ...

چشم گلم ممنونم از وقت با ارزشت ک برای من گذاشتی ، تصمیم گرفتم تو جمع ب شوهرم بفهمونم ک اینکاراو نکنه ، من خیلی پشتش بودم همیشه هواشو داشتم و تعریفش کردم تو جمع ولی نمیدونم خدا بهتر میدونه

البته خب قطعا اقلیت هستن همچین خواهر یا برادرایی  همینجا نی نی سایتم یه دختره میگفت که شیش هفت ...

این چیزارو میشه نگید گلم انرژی منفی میده ذهنیتم خراب میشه

البته خب قطعا اقلیت هستن همچین خواهر یا برادرایی  همینجا نی نی سایتم یه دختره میگفت که شیش هفت ...

نمیدونم چی بگم...اما همینووو میدونم که ما انسان ها نیاز به ارامش داریم و نمیتونیم با فرض اینکه یه عده خاصی همچین اتفاقاتی براشون افتاده با شک و بدبینی زندگی کنیم نکنه این اتفاق برا ما هم بیفته ...خوب گیرم بخاد بیفته میفته انوقت ادم فکر اساسی میکنه و اصولا همچین شوهری ارزش جنگیدن نداره ایراد از خواهره نیست از انتخاب اشتباه داماد خانوادست که باید کات بشه .البته این نظر شخصی منه

این چیزارو میشه نگید گلم انرژی منفی میده ذهنیتم خراب میشه

عزیزم همه خواهر داریم خود منم همینطور ولی قرار نیست هرکسی یه اشتباهی میکنه تعمیمش بدیم به بقیه و ذهنیتمونو خراب کنیم

بلانسبت شما و خواهرتون من منظورم این بود آدم به هیچکس جز پدر و مادر و همسرش اعتماد نکنه بهتره 

خوشبخت بشید

بابا کسی نیس تو اشپزخونه منو اون تنهاییم ولی تو سالن همه هستن این رد میشه مارو میبینه نه سر سفره جلو ...

سلام 

ببخشید امضاتونو دیدم یه سوال دارم

خامه واسه خامه کشی رو کیک درست کردم ولی یکم شل شده

تو دستورش بود دوتا پاکت خامه پاستوریزه با یه پیمانه شکر و وانیل

باید ۶ی هم میزدم میذاشتم فریزر

این کارو چندین بار تکرار کردم

بعد نوشته اخر باید با همزن برقی همزد و وانیل اضافه کرد و انقد همزد که از ظرف نریزه ولی خامه من شل شده!

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
2706