2733
2734

فقط میدونم خیلی گرونههههههه از طلا گرون تر 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جدی میگی؟🤔

ژل بهداشتی؟؟؟؟

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
جدی میگی؟🤔

یس

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
2738
ژل بهداشتی؟؟؟؟

برا عسل فلسفه زیاد داره 😑 فقط برای همه درمان جواب میده حتی سرطان 

برا چی خوبه ؟؟

قرصش خوب نیست 

برای تاثیر گذاری باید خود ژل اصل رو خورد از نازایی جواب میده تا درمان سرطان ولی باید نحوه ی استفادشو بلد بود

من نزدیک ۵ گرمش شایدم کمتر یادم نیس گرفتم ۲۰۰ تومن  ذخیره ی تخمدانم پایین بود یلئسگی زودرس داشتم  اینو خوردم ذخیرم اومد بالا 

وقتی از دست کسی ناراحتی به خدا نسپرش، خدا بخشندس ازش میگذره؛ ترجیها خودت "پارش" کن😈حالِ ما خوب‌ است ، فقط طاقتمان طاق شده #کرونا  
قرصش خوب نیست  برای تاثیر گذاری باید خود ژل اصل رو خورد از نازایی جواب میده تا درمان سرطان ولی ...

ممنونم از توضیحاتت عزیزم

تنها دوستم تویی خداجونمممم .هیچوقت تنهام نزار