2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حس خوب 

انرژی مثبت 

ای کاش بیاد 

زندگی میگذره بد یا خوب میگذره اسون یا سخت میگذره  روزایی بوده حسرت خیلی چیزا رو خوردیم روزایی بوده نشستیمو زانو غم بغل گرفتیم روزایی بوده شاد بودیمو خوشبخت و روزایی بوده که زندگی کردیم 🌹🌹فهمیدم که باید خیلیا رو درک کنم و ب خیلیا حق بدم ... نمک رو زخمشون نپاشم ... درد رو درداشون نباشم ..اعتماد نکنم و ساده نبخشم اگه بخشدیم فراموش نکنم .... ادما گاهی خوبن گاهی بد کسی که فکر میکنی که بهترین ادمه باهاس ازش توقع خنجر زدن داشته باشی و کسی که بدترین ادم بوده شده فرشته نجات من ...سعی نکن ادما رو بشناسی اونا خودشون کاری میکنن که بشناسیشون ... زندگی میگذره  ادما همه رهگذری بیش نیستن ...
2728

حس خوب دوست داشتن و مشتاقانه منتظر ظهور 

ولی من یه حس خیلی خاص به امام حسین دارم .باورتون میشه تا تلوزیون چن لحظه حرم اقارو نشون میده محاله اشکم نیاد ..محرم و اربعین همش دلم گرفتع و چشم اشکه 

حس عاشقیه واقعا چون تا میبینم بلافاصله اشکام میاد 

ارزومه برم حرمش متاسفانه قسمتم نشده 😔

2738
حس خوب دوست داشتن و مشتاقانه منتظر ظهور  ولی من یه حس خیلی خاص به امام حسین دارم .باورتون میشه ...

منم دل به آرزوی دیدن بین الحرمینم دعا کن زودتر کرنا بره و منطقه امن باشه که نصيبمان بشه 

جانهای عالم همه به فدای مهدی فاطمه(عج) .یابن الحسن روحی فدا متی ترانا و نراک 💔.اللهم عجل ولیک والفرج والعافیه والنصر به حرمت زینب کبری(س) امین یا رب العالمین اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل وفرجهم۰

دعابرای فرج برهر منتظری واجب است 🙏

🙂
2706