2726
عنوان

خسته شدم از سرفه های دردناک و تنگی نفس 😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 2741 بازدید | 46 پست
دمنوش اویشن واسه سرفه معجزه میکنه میتونی چهارتخم هم از عطاری بگیری 

دلم ۴تخمه خاس فردا درست میکنم مرسی ک گفتی😋

گر نگهدار من آنست که من میدانم                                           شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اینطوری میشم بازامشبم شدم گفتن پانیک حمله عصبی

میشه بیشتر توضیح بدی عزیزم بخدا خسته شدم نفسم به زور در میاد

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪
تجربه ای داشتی؟ اخه تازگیا هم خیلی عصبی میشم 

اره منم همینم تازگیا یکم بهترم تنگی نفست به حدیه که انگار داری سکته میکنی نه؟؟

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
2728
دلم ۴تخمه خاس فردا درست میکنم مرسی ک گفتی😋

نوش جونت فقط یه سوال شما چجوری میخورین؟!دم میکنید فقط ابشو میخورین یا دونه هاشو هم میخورید؟!من گرفتم داخلش یه دونه های نارنجی بزرگ داشت فکر کردم خوردنی نیست

شما باید بری پیش متخصص ریه من ۴ ماه پیش انفولانزا گرفتم همین علائم وداشتم رفتم پیش متخصص ریه دارو داد  با پرهیز غذایی دو ماه طول کشید تا خوب شم 

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
نوش جونت فقط یه سوال شما چجوری میخورین؟!دم میکنید فقط ابشو میخورین یا دونه هاشو هم میخورید؟!من گرفتم ...

ماکلا ی طرح دیگه میخوریم باروغن وارد ودارچین وشکر😍😊برا زنا ک تازه زاییدن درست میکنن اغلب

گر نگهدار من آنست که من میدانم                                           شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

دوستان انقد کرونا کرونا نکنین قبل کرونا سرفه وجود نداشت تو عالم؟؟ تو دلشو خالی میکنین . میگه یکماهه فقط سرفه میکنه اگه کرونا بود الان اینجا نبود تو یکماه ریه نابود شده بود .

گلم یا حساسیت یا پانیک یا عفونت سینوزیت ریخته تو سینه ت .  دکتر رفتی چی تشخیص داد ؟؟بهتره دکترتو عوض کنی 

صدبار اگر توبه شکستی بازآ. 
اره منم همینم تازگیا یکم بهترم تنگی نفست به حدیه که انگار داری سکته میکنی نه؟؟

نمیدونم سکته کردن چه حالتیه ولی نفسم خخخخیلی به شختی میاد و گلوم صدا میده احساس میکنم ریه ام خیلی شنگین شده

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪
2706