2726

متاسفانه ادم بی شعور مثل داروی کرونا میمونه میخواد پیدا شه اما نمیشه    

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

الان فکر کردی اونی که بیشعوره مفهوم این حرفا رو می‌فهمه؟ 😐😐 من سالهاست دارم به همه میگم من خودم می‌دونم چاقم، دوستم دارم لاغر بشم، خودمم دلم برا خودم از همه بیشتر می‌سوزه، صلاح خودمم می‌دونم، ولی نمیتونم لاغر کنم. نمیتونن خفه شن

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هزار ساله داریم هی میگیم و ب نتیجه نرسیدیم بنظرم اکه نگیم و رو خودمون کار کنیم به نتیجه میرسیم

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
2728
الان فکر کردی اونی که بیشعوره مفهوم این حرفا رو می‌فهمه؟ 😐😐 من سالهاست دارم به همه میگم من خودم می ...

ببین پوزخند و برای چی گذاشتن

تو هم همون لحظه بزرگترین عیبشون رو ب روشون بیار تا خفه شن

بعدم کی گفته تپلی بده

هزار ساله داریم هی میگیم و ب نتیجه نرسیدیم بنظرم اکه نگیم و رو خودمون کار کنیم به نتیجه میرسیم

من ک عادت ندارم عیب کسی رو بگم.خصوصا تو جمع

و برعکس همیشه از خانم ها پیش شوهراشون تعریف میکنم

ولی متاسفانه بیشعور زیاد هست

البته من میگم ریشه ی اصلیش برمیگرده ب حسادت

ببین پوزخند و برای چی گذاشتن تو هم همون لحظه بزرگترین عیبشون رو ب روشون بیار تا خفه شن بعدم کی گفت ...

ببین یعنی حرصم میگیره طرف خودش چاقه، بعد چون اضافه وزنش از من کمتره در مورد من اظهار فضل میکنه 😒😒

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
ببین یعنی حرصم میگیره طرف خودش چاقه، بعد چون اضافه وزنش از من کمتره در مورد من اظهار فضل میکنه 😒😒

بزن تو برجکش

من یه دخترعمو دارم بدهیککککککل،بعد تو جمع راجع ب هیکل همه نظر میده

مثلا شکم خودش انگار خمیر نونه ،،،،ب بقیه وای چقدر شکمت بد شده

چقدر چاق شدی،افتضاح شدی

بزن تو برجکش من یه دخترعمو دارم بدهیککککککل،بعد تو جمع راجع ب هیکل همه نظر میده مثلا شکم خودش انگا ...

دیگه عادت کردم، محلشون نمیدم و خلاص

خواهر زنداییم جزو همین بیشعوراست خودش کم از بشکه نداره هر سری منو میبینه میگه واییفلانی چقدر لاغر و پژمرده شدی چقدر چشات گودو کبوده وای چقدر فلان وای چقدر بهمان انقدر دوستدارم یبار بشورمش بندازمش رو بند حیف زبون ندا رم🤐😏

بعضیا ذاتشون همینه اگر عیب جویی نکنن یا در روز یکیو مسخره نکنن روزشون شب نمیشه

بی فرهنگن و بیسواد و چیپ

مادرشوهر من خودش اندامش افتضاح

بعد پیش شوهرم ب من میگه مادر شکم زدی هااااا،آبش کن،حیفه جوونی

منم نگاشم نکردم

خواستم بگم تو اگه دلسوز من بودی وقتی شوهرم نشستس بهم نمیگفتی

2706