2733
2734

سلام دوستان پسرم رو از اول اسفند نبردم گفتار درمانی و کاردرمانی، خیلی نگرانم پسرفت کنه

روزی تا خرخره عاشق بودم تا فرق سرم ؛منی که حالا حوصله دوست داشتن خودم رو هم ندارم.              

منم دخترمو میبردم گفتار، الانم نگرانم که پسرفت کنه💔😭

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿

آخی عزیزم، من یه کلیپ از یه مادر مث شما دیدم تو اینستا اشکم در اومد ،خطاب به مردم میگفت چرا انقدر خودخواهین ،بشینین تو خونه یه مدت بزارین تموم بشه بچه ی من چه گناهی کرده 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دخترمو میبردم گفتار، الانم نگرانم که پسرفت کنه💔😭

شما چند روزه نبردین

چکار باید بکنیم فکر نکنم فعلا این ویروس دست از سرمون برداره

روزی تا خرخره عاشق بودم تا فرق سرم ؛منی که حالا حوصله دوست داشتن خودم رو هم ندارم.              
2728
آخی عزیزم، من یه کلیپ از یه مادر مث شما دیدم تو اینستا اشکم در اومد ،خطاب به مردم میگفت چرا انقدر خو ...

خدا قسمت نکنه،جلو چشمت همش بچت رو میبینی که نیاز داره به دکتر اما نمیتونی ببریش💔😭

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿
شما چند روزه نبردین چکار باید بکنیم فکر نکنم فعلا این ویروس دست از سرمون برداره

شما مشکل بچه ات چی هست؟

من از ۲۰میبرم دخترمو نمیشه که نبرد ببرش اگه فقط کاردرمانی هست دستکش ماسک براش بزن

شما چند روزه نبردین چکار باید بکنیم فکر نکنم فعلا این ویروس دست از سرمون برداره

قراره از طریق واتساپ با گفتاردرمان در ارتباط باشیم

خیلی وقته قبله عید که گفتن ویروس اومده دیگه نبردمش، انقدم نگرانم که خدا داند و بس

2738
خدا قسمت نکنه،جلو چشمت همش بچت رو میبینی که نیاز داره به دکتر اما نمیتونی ببریش💔😭

واقعا ما از تیر ماه هر روز گفتار  و کار درمانی رو با تمام سختی هاش انجام دادیم زندگی مون تقریبا تعطیل شده بود وفقط دنبال درمان ، ولی الان نمی دونم باید چکار کنم از یه طرف استرط ویروس ..از یه طرف استرس پسرفت پسرم

شما مشکل بچه ات چی هست؟ من از ۲۰میبرم دخترمو نمیشه که نبرد ببرش اگه فقط کاردرمانی هست دستکش ماسک بر ...

قبلا میگفتن رو بچه تاثیر نداره اما الان میگن بچه 7ماهه گرفته، من که خیلی میترسم

شما مشکل بچه ات چی هست؟ من از ۲۰میبرم دخترمو نمیشه که نبرد ببرش اگه فقط کاردرمانی هست دستکش ماسک بر ...

تاخیر در رشد 

آخه کلینک تعطیل شده

قراره از طریق واتساپ با گفتاردرمان در ارتباط باشیم خیلی وقته قبله عید که گفتن ویروس اومده دیگه نبرد ...

این هم یه روش خوبیه موقتا انجام بدیم فردا زنگ میزنم ببینم کاردرمانش قبول میکنه از طریق واتساپ

نه بچه هم میگیره  ولی کاردرمانی میتونه بره گفتار خودت باید باهاش کارکنی

دختر من اصلا با من خوب ارتباط نمیگیره اما گفتاردرمانش رو دوس داشت و به حرفاش گوش میداد، الانم که مجبورم خودم کارکنم تو خونه

2706