2737
2734
عنوان

زندگی در خارج

220 بازدید | 27 پست

سلام

کسی از اشناهاتون یا نزدیکاتون هست که از ایران مهاجرت کرده باشه به کشورهای غربی و امریکا و کانادا؟وضع زندگیش الان چجوریه راضیه؟اونجارو ترجیح میده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بستگی داره اینجا زندگیش چه طوری بوده. 

یکی از دوستای من اینجا خونش قیطریه بود و همیشه خدمتکار داشت و خیلی ریخت و پاش میکرد . الان رفته کانادا و اینقدر رفاه نداره ولی راضی هست به خاطر بچه هاش. 

یکی از دوستام اینجا متوسط بود رفته یک کشور اروپایی. 

پنج ساله خونه خریده کار گرفته و ازدواج کرده و ماشین خریده و سالی یک مسافرت خیلی خوب میره و خیلی راضیه 

ولی یکی دیگه از دوستام رفت فیلیپین ولی پشیمون شد برگشت 

خودمم یک کشور. عربی زندگی میکردم خیلی خوب بود پشیمونم برگشتم 

من همه‌ی عموهام امریکان، عمه بزرگه و بچه‌هاش کانادا، بچه‌های عمه کوچیکه انگلیس، دخترخاله‌م تازه رفته کانادا و.... اگه بد بود برمیگشتن

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2738
وضعیت زندگی و درامد و شغل

در آمد بستگی به شغل داره. ولی کار حداقلی ماهی ۲۰۰۰-۲۱۰۰$ در تورنتو. وضعیت زندگی هم همه در یک اندازه هستن تو و پولداره جفتتون میتونین بنز بخرین. اختلاف طبقاتی زیاد نیست( خیلی پولدارا رو تو نمیبینی اصلا) ولی هر تفریح و کاری که دوست داشته باشی میتونی بکنی البته نه با حقوق مینیمم

میزانه دخل و خرجشون چجوریه؟

راستش همه‌شون خیلی ساله رفتن، همه پولدارن، بجز همین دخترخاله که با ویزای دانشجویی رفته

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2706