2737
2734
عنوان

شماهم اولین بار به رامبد جوان سلام دادید😂یا فقط من بودم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 678 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بار اول برای یک ثانیه فکر کردم به جای دوستم شوهرش گوشی رو برداشته و جواب داده و با خودم گفتم مردیکه الدنگ چه غلطهای اضافه به چه حقی با من اینجور خودمونی حرف میزنه...

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

شوهرخالع من گفت به سلام داداش😂فک کرد رفیقشع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2731
من هم جریان رو نمیدونم.....یه نفر کامل توضیح بده چی شده

جریان از این قراره ک وقتی زنگ میزنی به کسی اگه جواب نمیداد رامبد صحبت میکرد درمورد کرونا میگفت بیرون نرین

انسان خوبی باش ولی وقتت رو برای اثباتش ب دیگران تلف نکن🤷‍♂️الهی یهویی همونی بشه ک دلتون❤میخواد 
2738

تو عید اگه به کسی زنگ میزدی و پشت خطش بودی یه مردیکه نکره میگفت به به سلام چه خوب کاری زنگ زدی فدات شم ...به جای اون خانمه که قبلا میگفت مشترک مورد نظر در حال مکالمه میباشد

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

صدای رامبد جوان و رو سیم کارتا به جای اون خانومه که میگه مشترک مورد نظر در دسترس نیس گذاشتن 

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
جریان از این قراره ک وقتی زنگ میزنی به کسی اگه جواب نمیداد رامبد صحبت میکرد درمورد کرونا میگفت بیرون ...

یعنی از خونه زنگ بزن به گوشیم رامبد حرف میزنه

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃

اگه گوشیت خاموش باشه اره

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

کو بزن اخرا جواب نده ببین چی میگه

انسان خوبی باش ولی وقتت رو برای اثباتش ب دیگران تلف نکن🤷‍♂️الهی یهویی همونی بشه ک دلتون❤میخواد 

وااای مامانم فک کرده بود شوهرمه باهاش چاق سلامتی هم کرده بود😅 آخه صداش خیلی شبیه صدای شوهرمه

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
2706