2726
عنوان

جاری

209 بازدید | 13 پست

بچهاا من یه جاری دارم یجوریه 

خیلی اهل رفت و امد و مهمونی میره خونه مادرشوهرم شهرستان یک ماه میمونه 

یا تهران یک هفته میمونه 

هر شب دوست داره سفره خونه و مهمونی و مشرووب باشه 

خیلی قربون صدقه همه میره 

ول خرجه ... شوهرشم کاری باهاش نداره  

ولی من اصلا‌نمیتونم خونه کسی شب بخابم 

خونه شهرستانم نهایت دو روز 

اهل رفت و امدم هستم نه هر شب 

دوست دارم بیشترین زمانمو پیش شوهرم تو خونه خودم باشم ‌و با شوهرم باشم 

حتی خونه بابامم به زور میرم .. با هزارتا زنگ که بیا 

من مشکل دارم یا جاریم؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچکدوم .

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
2728

هرکس ی سبک داره

این ک خودتو مقایسه میکنی نرمال نیست 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

منم مث شمام   

مث کَنه چسبیدم به شوهرم  

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
به نظر من جاريت نرمال تره البته با بحث مشروب و ولخرجى و ... مخالفم اما آدمى كه راحته، معمولا نرمال ...

مثلا خیلی دوست داره جلب توجه کنه تو جمع انگار از خونش فراربه

مثلا خیلی دوست داره جلب توجه کنه تو جمع انگار از خونش فراربه

منم دوست ندارم خيلى تو خونه باشم. ولى شايد اين فكر شماست كه مى خواد جلب توجه كنه

اَللّٰهُمَّ عَجِّلْ لِوَليِكْ اَلْفَرَجْ