2726
عنوان

بنظرتون...

207 بازدید | 19 پست

حرف زدن درباره موضوعات خصوصی زندگیمون تو نی نی سایت یا کلا مجازی درسته یا ن و به چه دلیل به نظرتون کار اشتباهی هستش خودم ادمیم ‌ک دوست ندارم کلا راجع به موضوعات خصوصیم تاپیک بزنم و تو چنین تاپیکایی هم نظر نمیذارم خواستم ببینم شما چطوری هستین

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

درست نیست چون خیلیا اتیش بیار معرکه میشین. میگی شوهرم دیر اومد میگن عه یه ربع تاخیر داشت؟ برو چکش کن برو گوشیش و هک کن یکی میگه فقط طلاق یکی میگه عرضه نداشتی شوهرتو جمع کنی😐😐😐اشتباهه گفتن اینجا. خیلیا داغون میکنن روان ادمو

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
درست نیست چون خیلیا اتیش بیار معرکه میشین. میگی شوهرم دیر اومد میگن عه یه ربع تاخیر داشت؟ برو چکش کن ...

بنظرم خیلیا هم فقط میخوان نشون بدن زندگی خودشون خوبه موقعی ک استارتر ناراحته اینا از شوهراشون تعریف میکنن دلش بدتر میسوزه

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍

بعضیا فکر می‌کنن اینجا کسی نمیشناسدشون، درد و دل میکنن سبک میشن، تا حدودی هم درسته، ولی اونایی که راهنمایی میخوان، اینجا از همه قشر و سن و فرهنگی هست، چه‌جوری میشینن از آدمایی که نمیشناسن نظر میخوان؟

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

منم خوشم نمیاد...

ولی تو تایپک دیگران تاجایی که کمک باشه نظر میذارم اگه هم تایپیکش باروحیه من سازگار نباشه بدون هیچ بدو بیراه گفت تا پیک رو ترک میکنم

همسرم تو تمنای منو یار منو جان منی.

ادم حریم خصوصی خودشو بسته نگه داره پیش خودش خیلی خوبه،ولی بعضی چیزا هستن که ممکنه یکی نتونه ب خانوادش یا دوستش بگه میاد اینجا عنوان میکنه کمکش کنن که البته همینم یه مشکل بزرگی که داره اینه که بعضیا آتیش بیار معرکه میشن مثلا با کوچکترین ناراحتی که طرف تعریف کرده انقدر موج منفی و بد میدن تا طرف یا به فکر طلاق بیفته یا به فکر دعوا کردن با طرفی که ازش ناراحته و اومده عنوانش کرده یا درکل موضوعی که عنوان کرده پیش خودش بزرگتر میشه و حس بدتری میگیره و با انرژی منفی پر میشه به جای انرژی مثبت،پس خواهشا هرکی نظر میده دلسوزانه نظر بده و اینم درنظر بگیره ممکنه یکی ظرفیت نداشته باشه با نظر شما بریزه بهم و زندگیش بدتر بهم بخوره

2706