2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چندوقته خونه ای؟ 

من از29بهمن پامو از در واحدمون بیرون نزاشتم. 

والا تصور کن صدنفر مث شما بیان بیرون، خب چی میشه اونوقت بنظرت گلم! ؟

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
اره امروز  تو استوری دکتر نجفی نوشته بود ویروس کرونا 8 ساعت تو هوا زنده میمونه.امرووووووووز

جدی میگی؟

اینا هر روز یه حرفی میزنن گفتن که سنگینه از چربی تشکیل شده نمیتونه تو هوا بمونه که 

ای خدااا

پناه میبرم به خدا از اندوهی که قلبم را در سکوت میخورد...
اره امروز  تو استوری دکتر نجفی نوشته بود ویروس کرونا 8 ساعت تو هوا زنده میمونه.امرووووووووز

این اشتباهه. با بیرون رفتن مخالفم قطعاااا. 

اما وزیر بهداشت کاملا کاملا اینو تکذیب کرده

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
جدی میگی؟ اینا هر روز یه حرفی میزنن گفتن که سنگینه از چربی تشکیل شده نمیتونه تو هوا بمونه که  ...

آره منم این و شنیدم گفتن

پس حالا چطور باز میگن تو هوا می مونه😭😭

2706