2726
عنوان

ارایشگا

203 بازدید | 17 پست

بچها ارایشگاها تا کی میخاد بسته باشه عین زامبی شدم دیگه 

خوب میریم همه چیو رعایت میکنیم 

چیزی دهنمون نمیزنیم 

و همه لباستمومو میندازیم ماشین و بعدم حمام 

چه وضعشه ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودت دس ب کار شو

خودتو خوشگل کن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728

دوراز جون میخوایم خوشگلیو به گور ببریم مگه

یه کرم موبز 

یا رنگ ساده خوجل موجل

یه تمیزی ابرو 

تموم شد رفت پی کارش

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...

عزیزم ارایشگاهها حالا حالاها تعطیله. چون اصلا چیز واجبی نیست که بخواد باز بشه. شغل خطرناکیه و ارایشگر به شدت با مشتری نفس تو نفس میشه. هر کاری داری خودت انجام بده گلم. کاری نداره که.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
عزیزم ارایشگاهها حالا حالاها تعطیله. چون اصلا چیز واجبی نیست که بخواد باز بشه. شغل خطرناکیه و ارایشگ ...

آفرین دقیقا ،فکر میکنم آرایشگاه احتمال آلودگی بیشتر از هر جای دیگه ایه

«آدم ممکنه شادیشو به خیلیا بگه، ولی غم نه!غم آدم محرم میخواد»
آفرین دقیقا ،فکر میکنم آرایشگاه احتمال آلودگی بیشتر از هر جای دیگه ایه

اره. دقیقا. ارایشگر زنانه همیشه صورتش تو صورت مشتریه. بند، ابرو، رنگ،.. واسه انجام همش باید بچسبه به مشتری. کافیه یه نفر ناقل باشه و یه کلمه حرف بزنه. قطرات پخش شده از دهنش به راحتی میتونه طرف مقابلو آلوده کنه.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2706