2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اولین بار پشت پیکان بار نشستم 😁😁😁😁 احساس بنز بهم دست داده بود 

داداشم گرفته بود برای بار مغازش منم مثل خوشحالا گفتم من میخوام بشین 16سالن بود تا خونه خودش نشست کنارم یادم دادم 

با همون الان یه راننده رالی ام بخدا تاحالا یه خط رو ماشین نیوفتاده 

آنچهِِ خوبان هَمهِ دارَن تویِکجاداری ..❤

قبل گواهینامه هم می‌نشستم ولی تو جاده بعد گواهینامه بود. و بابام از بغلم میگفت این کارو کن مامانم از پشت سرم میگفت اینور نگیر وای سرعتتو کم کن میخواستم سبقت بگیرم از 18 چرخ😬

وقتی سبقتم تموم شد گفتم وقتی من پشت فرمون هیچی نگید یا لااقل یه نفر حرف بزنه نفهمیدم چیکار کردم در کل اولین سبقت تو جاده افتضاح بود 

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
2738

من.همیشه با داداشم یا شوهرم میرفتم تمرین .یه دوره کوتاه میزدیم و برمیگشتیم.

اولین بار که تنهاییی نشستم از خونه خودم رفتم خونه مامانم که نیم ساعت راحته😎

همه شوکه بودن🤣

خدایا خودت تو اوج ناامیدی امیدوارم کردی😊😊😊خدا خودت نگهدارش باش🙏🙏🙏

اولین بار اموزشگاه که یادم نیس ولی یادمه چندمین جلسه بود براتمرین رفته بودیم توشهری مربیه گفت پارک دوبل بگیر همون موقع که داشتم میگرفتم وسطای پارک خانومه توماشینی بود که میخاستم پشتش پارک کنم گازشو گرفت رفت 😂😂منم بلدنبودم فک میکردم ماشین من داره لیزمیخوره😂😂😂

من قبل از گواهینامه چندبار ماشین مامان و بابام رو برداشتم رفتم بیرون بادقت میرفتم میومدم هیچی نمی‌شد ولی وقتی گواهینامه گرفتم و خودم ماشین خریدم هرروز یک فاجعه جدید🤦🏼‍♀️😅

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
من هر دفعه اقدام میکنم برم بگیرم خدا زودتر اقدام میکنه ی بچه میندازه تو دامنم تا ۳یا۴سال زمین گیرم م ...

یا علی چندتا بچه داری ،اینجوری گفتی من‌فکر کردم ۵ ،۶ تا بچه داری 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....

منم ندارم....اولین بارم زیر۷سال بود نشست پشت پیکان بابام قان قان بازی...بعد یهو خریتم گل کرد دنده رو زدم ماشین راه افتاد...بساطی بودا ب غلط کردن افتاده لودم ی ملت پشت سرم بزن رو ترمز بزن روترمز میخوندن من اون تو عر میزدم...تا این ک ماشسن رفت تو دیوار حیاطمون دیوار ریخت!😃

اولین بار پشت پیکان بار نشستم 😁😁😁😁 احساس بنز بهم دست داده بود  داداشم گرفته بود برای بار م ...

من 7 سالم بود سوار پیکان بابام میشدم البته باکمک بابام میشستم رو پای بابام ولی همه خودم تنظیم میکردم خخ 12 سالمم شد قدم بلند دراز شد اولین بار سوار 206 شدم هیچی دیگه بعدش دیگه تنهایی میرفتم اینور اونور ⁦☹️⁩⁦☹️⁩ چندبارم پاسگاه گرفتتم 😑

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
2706