2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به سختی.. اولش که 10 تا دکتر عوض کردم.. بعدم به دکترم خیلی اصرار کردم

مین کادذر بیمارستان مادر خوب برخورد نمیکنن،به پزشکت اطلاع نکیدن و با همسر و همراه برخورد بدی دارن

درسته؟

منم میخوام برای زایمان برم اونجا،ولی ترسوندنم

مین کادذر بیمارستان مادر خوب برخورد نمیکنن،به پزشکت اطلاع نکیدن و با همسر و همراه برخورد بدی دارن د ...

کلا برخوردشون یک کم جدیه اما فوق العاده میترسن چون بیمارستان خصوصیه و میخوان رضایت بیمار رو بگیرن البته توی زایشگاه وگرنه توی بخش خیلی خوب بودن.. پرسنلش هم جوونن.. حتی یک آقایی اصرار میکرد که خانمم رو میخوام مرخص کنم و الکی داد و بیداد میکرد واقعا دلم براشون سوخت خیلی خوب برخورد کردن... برای منکه خوب بود و دکترم مدام باهاشون در تماس بودن

سلام منم تو بیمارستان مادر زایمان طبیعی کردم روش اپیدورال ولی روی من اصلااااا اثر نکرد دلیلشو نمیدونم اصلا بی حس نشده بودم ولی اونقدی که ترس داشت درد ندلشت کلا دردامو فراموش گردم همون لحضه ای که صدای فندوقمو شنیدم  همچیو فراموش کردم این حرف شعار نیست واقعیه از بیمارستانم واقعا راضی بودم ۶تا ماما بالا سرم بودن بانهاااایت خوش رفتاری از همچیشم راضی بودم

سلام منم تو بیمارستان مادر زایمان طبیعی کردم روش اپیدورال ولی روی من اصلااااا اثر نکرد دلیلشو نمیدون ...

عزیزم هزینه زایمانت چقدر شد؟

اتاق خصوصی هم گرفتی؟هزینش چقدر شد؟

شما چون طبیعی بود اون اتاقی که بودی و طبیعی زایمان کردی خودت تنها اونجا بودی یا مادر حامله دیگه ای بود؟

ماما ها کمکت میکنن و باهات خوب رفتار میکنن یا نه؟

ببخشید عزیزم زیاد سوال پرسیدم

این تیکر هم تموم شد من به اونی که ارزو شو داشتم رسیدم منم مامان شدم دقیقا ماه آخر قرارم با خدا زمانی که فکرش رو هم نمیکردم متن زیر ماله تیکر قبلی هست میزارم بمونه تا همیشه یادم بمونه ....انشالله تا آخر این تیکر منم مامان میشم..خدایا ازت خواستم تا شب قدر سال دیگه حاجتم و بدی و با نوزاد کوچولوم یا نوزاد تو شکمم بیام تو مراسم احیا بشینم دست به دعا بردارم برای سلامتیش خدایا بد قولی نکنیا من منتظرشم دیگه داره کم کم طاقتم طاق میشه...مگه خودت نگفتیاز هرکسی به اتدازه تواناییش امتحانش میکنی ؟ ینی فکر میکنی بیشتر از این توان دارم نه خدا من خیلی ضعیفم... هرکی امضام و خوند واسه حاجتم یه صلوات مهمونم کنه...
مرسی.. نه واقعا.. سزارین عالیه.. حداقل برای من.. از اول هم مصمم بودم خداوکیلی من درد طبیعی نکشیدم ز ...

عزیزم سزارین که قدغن هست شما چطور سزارین کردید.یعنی طبیعی بودین منجر به سزارین شدید؟ دکترتون کی بود؟ خواهش میکنم جواب بدین من خیلی استرس دارم.ولی سزارین انجام نمیدن

2706