2733
2734
عنوان

خانمای متاهل بی زحمت میاین؟

692 بازدید | 60 پست

خانما من یه سوال در مورد رابطه دارم 

میخاستم دکتر برم و سونو بدم ولی واقعا بخاطر کرونا میترسم 

درمونده شدم 

اینجا بپرسم اشکالی داره؟خیلی ببخشید

ن بپرس اگ‌ بلد باشیم‌میگیم

زن بودن مثل ققنوس بودن است هی اتش میگیری و باز نا امید نمیشوی و از خاکسترت زن متولد میشود زن قداست دارد برای با او بودن باید مرد بود ن نر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره عزیز ما امروز جواب دادیم سوالو لغو کاربری شدیم 😑 فقط نزن از این تاپیکا نترک

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍

ببینید من اوایل رابطمه 

ولی خیلی درد دارم تلقین و ترس نیس واقعا درد دارم 

مخصوصا وقتی یکم عمیق باشه از دل درد بیچاره میشم 

نشونه های عفونت هم ندارم 

بنظرتون طبیعیه ؟ یا کیست دارم؟ یا چی؟ بخدا دارم میمیرم واقعا ببخشید

2738
ببینید من اوایل رابطمه  ولی خیلی درد دارم تلقین و ترس نیس واقعا درد دارم  مخصوصا وقتی یک ...

اگ‌سایز شوهرتون بزرگ باشه شاید دلیلش میتونه باشه

زن بودن مثل ققنوس بودن است هی اتش میگیری و باز نا امید نمیشوی و از خاکسترت زن متولد میشود زن قداست دارد برای با او بودن باید مرد بود ن نر
ببینید من اوایل رابطمه  ولی خیلی درد دارم تلقین و ترس نیس واقعا درد دارم  مخصوصا وقتی یک ...

خدایی نکرده شاید عفونتت مونده یه کوچولو از داخل زخم ایجاد کرده برات... زخم دهانه رحم ک باید دکتر زنان معاینه کنه و اگ لازم بود فریز کنه

2706