1735
1765

یک هفتست اسمشو عوض کردم

فامیلیشو گذاشتم🙂

لیاقت میخاد محبت کردن

اگه از دنیا دلت گرفته غمت نباشه من هستم😔پیدا نکردی کسی رو که با تو هم صدا شه من هستم😔اگه دیدی که زندگی با تو راه نیومد من هستم😔واسه عشقِ من کلـــــــی سال بعد دل تو لک زد من هستم😔من هستم من هستم من هستم😔اگه عشق یعنی تو نباشی و فکر کنم هستی من هستم😔

zaza

زندگی میگذره بد یا خوب میگذره اسون یا سخت میگذره  روزایی بوده حسرت خیلی چیزا رو خوردیم روزایی بوده نشستیمو زانو غم بغل گرفتیم روزایی بوده شاد بودیمو خوشبخت و روزایی بوده که زندگی کردیم 🌹🌹فهمیدم که باید خیلیا رو درک کنم و ب خیلیا حق بدم ... نمک رو زخمشون نپاشم ... درد رو درداشون نباشم ..اعتماد نکنم و ساده نبخشم اگه بخشدیم فراموش نکنم .... ادما گاهی خوبن گاهی بد کسی که فکر میکنی که بهترین ادمه باهاس ازش توقع خنجر زدن داشته باشی و کسی که بدترین ادم بوده شده فرشته نجات من ...سعی نکن ادما رو بشناسی اونا خودشون کاری میکنن که بشناسیشون ... زندگی میگذره  ادما همه رهگذری بیش نیستن ...

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1718
1760

شوهرم منو عشقم ذخیره کرده 

من حسن ذخیرش کردم 😁😁

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
1665

اسم یه حیوون سیو کردم😅

🧿اگر تو تاپیک من کامنتی خواهی گذاشت که احساس میکنی منجر به پربازدید شدن تاپیک میشه و چند ساعت بعد به چند جات فشار میاد و دوست داری خودت و من و تیکه تیکه کنی از عصبانیت، دوست عزیز لطف کن کامنت نذار،شرکت نکن،ممنون پیشاپیش🙏😬

حضرت یار

⁦چندتا تاپیک درمورد تجربیاتم درمورد دارو و هر تجربه دیگه ای که از نوزاد دارم شما هم بنویسید برام تجربه هاتون رو ...یه سررشته هایی هم درمورد اموزش حیوانات دارم البته فقط سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید😊 ❤️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
1651