2733
2734
عنوان

از یادم نمیره

228 بازدید | 17 پست

من ۸ ماه پیش با یه اقایی رابطه داشتم .۲ ماه باهم بودیم بعد رابطه به هم خورد من بعداز ۸ ماه هنووز نتونستم فراموشش کنم .امشب بعداز ۸ ماه شمارشو زدم تو گوشیم عکس پروفایلشو دیدم و به هم ریختم باز .حالم بده واقعا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
متاسفم  بیا سرتو بذار رو شونه هام باهم گریه کنیم 😭 چرا خب کات کردی؟؟

چمیدونم .خیلی به هم علاقه داشتیم .یه دفعه سرد شد و رفت .از بس دخترا جلوش عشوه میومدن کشیدنش تو کار .از هم جنسم بعضی وقتا بدم میاد .

2738

اگه یه روزی بر گردم عقب عاشق هیچ مردی نمیشم، یه روزی واسه یه مرد کل زندگی آیندم گذشتم ولی هیچی نمونده الان ازم

زندگی کن لذت ببر تا می تونی خوش بگذرون مسافرت برو کار کن پس‌انداز کن این جور رابطه رو هم بزار پایی تجربه غصه هیچی نخور که عمر کوتاست

حتما میشه همونی که تو می خوایی دوست من شک نکن
چمیدونم .خیلی به هم علاقه داشتیم .یه دفعه سرد شد و رفت .از بس دخترا جلوش عشوه میومدن کشیدنش تو کار . ...

رابطه دوماهه بوده تو دوماه مطعنی بهت علاقه داشته؟!اینا همش شگرد و حقه ی پسراست که دخترو خام کنن...پسری که دختری رو بخواد جونشم براش میده سنگ از آسمون بباره ترکش نمیکنه ولی وقتی دخترو برای خوشی بخواد همین میشه وقتی ببینه دختر بهش پا نمیده میره سراغ یکی دیگه،چشماتونو باز کنید همچین رابطه و ادمی ارزش یک ذره ناراحتی ندارم

2706