2733
2734
عنوان

کاردرمانی در منزل

662 بازدید | 9 پست

اونایی که بچشون نیاز به کاردرمانی داره تو خونه چطور و چه مدت با بچهاتون کار میکنید

همگی برای اجابت این دعا صلوات بفرستید(خدایا پدر مادرها رو به وسیله بچهاشون هیچ وقت امتحان نکن)

عزیزم بچه تون مشکلش چیه؟

پسر من عضلاتش شله

کاردرمانی میبردمش والان که نمیشه هیچ،هیچ‌کاری نمیکنم متأسفانه

همش مشغول کار خونه هستم  

خدایا،مهربانا! حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد.پسر قشنگم برای همیشه از پیشم رفت برا حال خرابم دعا کنید
عزیزم بچه تون مشکلش چیه؟ پسر من عضلاتش شله کاردرمانی میبردمش والان که نمیشه هیچ،هیچ‌کاری نمیکنم مت ...

بچه من عضلاتش شله.وقت کنم بدنشو ماساژ میدم

همگی برای اجابت این دعا صلوات بفرستید(خدایا پدر مادرها رو به وسیله بچهاشون هیچ وقت امتحان نکن)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

فیزیوتراپی و کاردرمانی در منزل

شرکت بی‌نیازی ارائه دهنده خدمات فیزیوتراپی و کاردرمانی در منزل با تیم متخصص و مجرب

1. راه اندازی و درمان ناتوانی حرکتی بعد از جراحی‌های ارتوپدی

2. تسکین درد، تقویت عضلات و بهبود عملکرد

3.توانبخشی تخصصی سکته مغزی و توانمندسازی سالمندان ناتوان

4. توانبخشی بیماران پارکینسون، ام‌اس، شکستگی‌ها  و انواع بیماری‌های اسکلتی و عضلانی

📒 بیماران عزیزی که طرف قرارد با بیمه‌های درمانی تکمیلی هستند میتوانند از فاکتور و گواهی با مهر و امضای فیزیوتراپ استفاده نموده و هزینه پرداختی خود را از شرکت بیمه تحت پوشش خود دریافت نمایند📒🩺

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های زیر تماس بگیرید:

☎️02144210367

📱09904147724

2731
2738