2737
2734

دعوای بدی داشتم 10 روزه قهرم باهاش بهم میگ خرجت میدم و....

خیلی ناراحتم من فوق دیپلم ای تی دارم ولی هیچ علاقه ای ب رشتم ندارم فعلا میخام بعدکرونا دنبال ی کار باشم با پول خودم ورم  ی حرفه ای مدرکی چیزی بگیرم و ارتقا پیداکنم ک دیگ هی بهم نگه انگار من محتاج اونم 

الان چ رشته ای درآمدزا هست

ب نظرم طراحی و حسابداری ک حسابداری بیشتر علاقه دازم

من خودم شاغل بودم ولی واقعا خسته بودم از کار مسئول دفتر بودم ولی خریت کردم کاش کارموادامه میدادم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

شوهر منم همینه,بهش میگم خدا روزی منو کذاشته توی پول تو,میگه نه تو رو خدا,برو به خدات بگو روزیت رو بده دست خودت,تو رو خدا پیدا کردی کار به منم بگو شاید فکری به ذهنم رسید که از گدایی شوهر دربیام

شوهرسابق منم خرجمو نمیداد تو خونه اش بودم خرج دانشگاهمو بابام میداد تا یخچالمونو بابام پر میکرد جونش درمیرفت یه مانتو برام بخره یه کفش بخره .پولدارهم بود فکرنکنی نداشتا ولی خسیس بود همش هم سرکوفت میزد بهم 

شوهرسابق منم خرجمو نمیداد تو خونه اش بودم خرج دانشگاهمو بابام میداد تا یخچالمونو بابام پر میکرد جونش ...

شوهر من انصافا خرجم میکنه اصلا پولش دست منه ولی این حرفش سنگین بود برام هربارکه میگم باخودم جداشم ازش ولی پشتوانه مالی ندارم میشینم سرجام

2706